Jump to content
  • 0
Kairopl12309

s5 [Rozwiązane]rangi

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Teraz, !Dark! napisał:

Nie.

hah czm kropka jakbyś był zdenerwowany typie uważasz sie za boga ale ja tylko zapytalem :) uspokój ego 

• 0

Na końcu zdania zawsze stawia się kropkę, a to był koniec zdania.

A przed znakami interpunkcyjnymi jak np znakiem zapytania nie stawia się spacji.

• 0
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Na końcu zdania zawsze stawia się kropkę, a to był koniec zdania.

A przed znakami interpunkcyjnymi jak np znakiem zapytania nie stawia się spacji.

kropke stawia sie z odstępem ;) 

• Not sure if trolling or stupid 1

• 0
Teraz, Kairopl12309 napisał:

kropke stawia sie z odstępem

Raczej słabo. Pokaż mi na jakiejkolwiek poważniejszej stronie spację przed kropką. Zresztą tu możesz sobie doczytać: klik

• 0
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Raczej słabo. Pokaż mi na jakiejkolwiek poważniejszej stronie spację przed kropką. Zresztą tu możesz sobie doczytać: klik

hah ze ci sie chcialo dobra niema co ale na przyszłość bądź trochę milszy dla ludzi to wraca :D 

Edited by Kairopl12309
  • Not sure if trolling or stupid 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By KeniuQ
      Witam, 
      ostatnimi czasy po kilku dniach grania na serwerze robi się nudno, brakuje rozrywek, więc przychodzę z propozycją dodania na koniec wipe konkursu na najładniejszą baze. Do wygrania mogą być np. vipy, lub jakieś itemy na następnym wipe. Myślę że odpowiednie nagrody zmotywowały by ludzi do budowania większych baz ,a co za tym idzie dłużej by ich nikt nie zrajdował i na serwerze było by więcej osób :) Nawet grając solo w 3 tygodnie da się postawić potężną baze,więc pisanie typu ''największe ekipy i tak będą wygrywać'' jest bez sensu. Można np. wyłaniać 3 najlepsze bazy i nagradzać budowniczego, najlepszego E-vipem, kolejnego S-vipem i ostatniego na podium vipem :) Myślę że to spoko rozwiązanie i w ostatni tydzień wipe na serwie nie było by 5 osób :)  
      Także żeby nie było faworyzacji mogą to sprawdzać moderatorzy z innych serwerów lub najlepiej właściciel,wtedy było by 1000% legit. Kiedyś podobny konkurs był na serwerze Boberworld i miał on mega popularność.
      Dziękuje i pozdrawiam KeniuQ :)
    • By TeOcH
      Witam. Zgłaszam propozycje dotyczącą zmiany wipe na serwerze s5. Wraz z ekipą i graczami na serwie proponujemy aby wipe odbywał się co 2 tygodnie zamiast 4. Przyczyną tego jest mała ilość graczy na serwie. Po wipe jest około 40 osób, po 2 tygodniach gry na serwie gra po max 10 osób co jest niezadowalającą liczbą i nie ma co już robić na tym serwie. Wiadomo że jest to x3 i trzeba się trochę pomęczyć żeby zdobyć jakieś itemy, ale 3/4 serwa po 2 dniach już ma praktycznie wszystko. Nie chcemy żeby ten serwer upadł, po tej zmianie na 100% przybędzie graczy i zostaną do końca wipe. W piątek wipe się kończy moglibyście chociaż zrobić na próbę te 2 tygodnie ;). Rozważcie tą propozycje pozytywnie robiąc jakąś ankietę czy coś w tym stylu. Buziaczki dla administarcji hw69 😘
    • By Majster_Marszol
      Nick na forum:  Marszol  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marszol  SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198264976900 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG  Imię: Mateusz  Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Po mutacji  Znajomość regulaminu: 9,9/10 Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze około 4 godzin w weekend nawet i więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywyscie, na tej serwerowni jako Helper przez okres roku i 7 miesięcy oraz jako Moderator przez okres 2 miesięcy  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Co mogę powiedzieć o sobie. Mam na imię Mateusz jak widać wyżej i jak większość o tym wie. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej. Uczę się na kierunku budowlanym. Puszczam se dymki (XD).  Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Wróciłem nie dawno na stare śmieci chciałbym również powrócić na stanowisko Helpera jak było to ponad 2 lata temu. Również spędzając swój czas na serwerze widzę brak helperów (Nie mówię że są nie aktywni)   
    • By HabaBaba
      Nick na forum: HabaBaba Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HabaBaba SteamID: 76561198439264831 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  DHL/LUJE Imię: Sławomir Wiek:  22 Mikrofon: Tak Mutacja:  Przed mutacją  Znajomość regulaminu: 8,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  +/- 8h w weekend może być to nawet do 24h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Owszem jako Helper HW69 i Moderator HW69 Coś o sobie: Cześć mam na imię  Sławomir pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Interesuje się sportem i sporadycznie grami komputerowymi na co dzień gdy wstaje biegam z psem po 10km od czasu do czasu lubię walnąć ręką w monitor    Dlaczego Ty:   Mam duże doświadczenia którego zdobyłem będą w Administracji hw69 gdy serwery dopiero wstawały 
    • By Kabanxpompa1
      Dnia 07.01.2020 dostałem z powodu bugowania się do Jointów przez kangę. Moim zdaniem za takie coś nie powinno być bana ponieważ  jest w grze ta luka więc proszę o unbana na waszym serwerze.

dłógość bana: 29 dni
      steam 64 76561198262727403
      nick moderatora: nie wiem 
      nick:♔lק♔Kaban hw69.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...