Jump to content
  • 0
marszol

s5 [Rozwiązane]Przyśpieszone Wipe na s5

Wipe s5  

17 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Którego wipe s5

• Czwartek godzina 16 00
    • Piątek godzina 16 00
    • Sobota godzina 9 00
    • Sobota godzina 10 00

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 10/08/2019 at 12:00 PM

Question

1 answer to this question

Recommended Posts

• 2

Ponadto według wyników ostatniej ankiety WIPE na s5 od tej pory odbywał się będzie co 3 tygodnie.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By KOSA
      Nick na forum: KOSA Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BE Imię: Tomek Wiek: 17 Mikrofon: Proste że tak Mutacja: Zaistniała Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz. Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. Dlaczego Ty: Chciał bym aby na s5 było przynajmniej dwóch nie faworyzujących nikogo helperów.
    • By BOJKA20
      :Twój Nick @_BOYKA_@PL hw69.pl  Id konta: 76561198363731927 Data/czas bana: 30.07.2019, po 22:00 Nick Moderatora: Dark Powód bana: Posiadanie wspomagaczy Uzasadnienie Tak miałem pobranego bodzia ale go nie używałem bo nawet mi nie działa przynajmniej tak myślałem. A wyszło że działo. Cheat bodzia został usunięty z komputera W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach wrzuciłem filmik reklamujący serwerownie. Wrzuciłem na grupki Facebook reklamę oraz mój awatr na soeam na którym jest zaproszenie na serwerownie. 

• By klasiu
      Nick na forum: KlaSiu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  ☆JONT☆KlaSiu hw69.pl   , KlaSiu SteamID: 76561198351309690 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  aktualnie w żadnej Imię:  Paweł Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu:   7/10 Znajomość gry:  grę jak i zachowania oraz administrację poznałem po przez  3 lata wspólnej rozgrywki , Oraz pełnienie już tej roli . Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  dziennie do 7h [czasami więcej lub mniej wahania do 3h]. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak i to całkiem niedawno na tej serwerowni apeluje o powrót. Coś o sobie: Jestem Paweł w wolnym czasie lubię pomagać ludziom jestem starszym administratorem serwera FiveM potrafię obsługiwać się komendami jak i kartą banów, zdam dosyć dobrze społeczność jak i  mam wmiarę cierpliwość do żmudnych pytań i odpowiedzi . Po powrocie z pracy zaczołem ponownie przebywać na ts .Rafał zapytał się czy niechciałbym kiedyś wrócić ja odparłem że zawsze chetnie ❤️  Dlaczego Ty:  Byłem już w tej roli na tej serwerowni , chciałbym wrócić zostałem o to poproszony a słysząc zachowanie helpera ,,nie chce mi się już mutować'' stwierdzam że zapeluje o przywrócenie rangi
    • By BoniPro
      Mam pytanie czy na s5 można by było zrobić dzisiaj waipa?

• By Uzumaki
      Twój Nick: UZUMAKI Id konta:76561198343678693 Data/czas bana: 20/9/2019 ONE YEAR Nick Moderatora: matheo0192 Powód bana: i got ban bcs i was using a cheat for real but u said to me donwload teamviewr to chek my PC i couldn't download it bcs i was lagging my internetspeed download is 50 kb/s so i couldn't download it in the time that u ask me, but now i have removed the cheat from my pc and if u want to make sure i have the teamviewr now u cna call me and cheak it and sorry for using cheat again ❤️ Uzasadnienie: bcs theres someone else using a cheat he's name is GaCek ,i download this cheat to kill him so pls,  ban him bcs he raid me by hack like 10 times and i will remove mine too , can u please help me . W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...