Jump to content
  • 0
joshua

forum [Rozwiązane]Prywatny serwer, sesja HW

Question

Siema. Chciał bym zapytać czy jest możliwość jakoś stworzyć serwer żeby przetestować sobie bronię auta itp. Chodzi mi o to żeby stworzyć prywatna sesje tylko dla mnie a nie dla innych. 

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Oczywiście że jest taka opcja masz na steam specjalne narzędzie w zakładce  narzędzia w bibliotece i szukasz tam Hurworld Dedicated Server :) Oczywiście na internecie (YouTube) jest do tego poradnik mi osobiście to niestety nie działa ale z tych osób które znam jestem jedyną taką osobą której to nie działa może po prostu mam coś zepsute w komputerze :) 

• 0

U nas prywatnego nie ma możliwości. Poszukaj na internecie, coś znajdziesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By lootheru1015
      Witam. Kolega ma problem z gra tzn ściąga normalnie klienta gry i gry próbuje odpalić to wyskakuje mu błąd ,, Program launcher - Hurtworld v1 przestał działać". Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję 😁
    • By Canstler
      Nie wiem jak to naprawić że po tym jak już uporałem się z brakującymi DLL to teraz wyświetla mi się błąd aplikacji (0xc000007b)
      HELP ME PLZ

• By Stan1K
      Twój nick: stan1k hurt4u.pl Id konta: (SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) STEAM_0:0:130914840 Data nadania bana: (nawet przybliżona) 13.12.2019 16:54 (nie jestem pewny)  Czas jaki pozostał do końca:  6dni Nick moderatora: xNix Serwery na których masz bana: Hurt4u Powód bana:  Oszukiwanie Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) dlatego ze, oszukałem administratora a właściwie moderatora serwera, dlatego ze napisałem ze sprzedam deto ale nie widziałem regulaminu wiec robiłem to nie świadomie potem teplem sie do niego aby oddac mu rzeczy wyrzucilem mu wszystko ale w moim eq zostało przypadkiem 56 niebieskiego i dał mi bana... W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
    • By kacperxdpolak
      Dzień dobry, wczoraj puszczałem bota muzycznego na kanale sobie siedzieliśmy chyba pogaduchy z administracją, nagle wbił Muuurio, po czym dostałem ban na ip za multikonto.
      Może mi ktoś powiedzieć oco chodzi? Czy puszczanie z bota jest zabronione jeśli tak to przepraszam i proszę o unbana.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...