Skocz do zawartości
  • 0
JakBedechcial

s8 [Rozwiązane]O której ten wipe

Pytanie

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Jak zawsze o 16:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez plemnikboss
      PLemnikBoss
      2018-05-16 godz. ok. 20:10
      Nie wiem od jakiego moderatora dostałem bana, zostałem wyrzucony z serwera z informacją o banie na czas 1440 godz.
      Brak informacji o powodzie bana.
      Uważam że ban powinien zostać zniesiony, gdyż nie dostałem żadnego ostrzeżenia, żadnego powodu nałożenia bana.
    • Przez Kierowca
      Nick na forum: Kierowca
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ZiabaToZiomal
      SteamID: 76561198177066333
      Imię: Zbigniew
      Mikrofon: Tak
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 9.5/10
      Znajomość gry: Myślę ze 9.9/10 mam około  3k h w hurcie 
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Okolo 5/6 godzin 
      Czy pełniłeś Kiedyś taką funkcję: tak na jednym z serwerów polskiego hurta ale zbyt duże lagi więc zrezygnowałem
      Coś o sobie: Cześć jestem Zbigniew mam 18 lat pochodzę z wojewodzstwa Podkarpackiego . Jestem trochę komiczny i posiadam kulturę osobistą. Chętnie przyłączam się do rozwiązywanie problemów. Posiadam spore doświadczenie w grze Hurtworld, Dziele się swoimi doświadczeniami i pomagam innym graczom. Potrafię uczciwie podejść do innych graczy .
      Dlaczego Ty: Rzadko widuje na tym serwerze helpera a bywam często, i mogę się na coś w końcu przydać 
    • Przez LightKasaro
      Witam!
      Jestem liderem ekipy 2137, nasza ekipa istnieje od 2-3 lat pod różnymi nazwami i ostatnio zmieniliśmy z IzI na 2137. Oferujemy miłą atmosferę w ekipie, zaufanych członków, sporą aktywność i możliwość pogrania w inne gry.
      Rozpoczynamy rekrutację i wszystkich chętnych zapraszamy na teamspeak serwerowy (hw69.pl) na kanał 119 (jest wyznaczony do celów rekrutacyjnych podkanał, na którym się zbieracie wszyscy od 19:20 w niedzielę 08.04 br.)
      Wymagania (jeżeli nie spełniasz wszystkich i tak spróbuj, może Ci się uda :>):
      Wiek: 15 lat i więcej (możemy zrobić wyjątek dla kilku osób)
      Komunikator: na chwilę obecną jedynie TS3 wchodzi w rolę  i oczywiście musisz posiadać sprawny mikrofon (tutaj nie będzie wyjątków)
      Aktywność: czas dzienny jaki wymagamy nie jest określony, po prostu bądź widoczny codziennie i wykazuj się aktywnością. W pierwszy dzień wipe wymagamy aktywności każdego.
      Doświadczenie: nie wymagamy godzin, ponieważ godziny niczego nie świadczą, jeżeli ogarniasz coś i słuchasz się rad innych to jako amator może się nawet dostaniesz

UWAGA!
      Osoby, które nie mogą być obecne proszę o wiadomość prywatną na forum ,wtedy ustalimy termin, który będzie każdemu odpowiadać!

• Przez LightKasaro
      Witam!
      Przychodzę z propozycją zwiększenia ilości przedmiotów z rolla. Nie mam na myśli deto, lecz chociażby kolorki i kamień. Roll jest co 30 minut, a 25 kamienia/kolorków to mało na x15 i uważam, że z rolla powinno lecieć więcej tego typu przedmiotów. Kamień po przykładowo stack, kolorki nieprzepalone po 100, przepalone po 50 (są to tylko przykładowe liczby, niekoniecznie takie są minimum/maksimum). 
    • Przez Kaktusek23
      Hej ostatnio sporo pograłem na innych serwerach steam i stwierdziłem ze wipe na s8 są troszeczkę za długie myślę ze 7 dni by wystarczyło na ''wygranie wipe'' po 7 dniach nie chce się grać zostają tylko duże ekipy i że tak powiem nie ma co raidować. Można też zauważyć że z każdym dniem spada liczba osób które grają
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK