Jump to content
  • 0
Nike1337

s1 Rolle/Hangary deto (Wszystkie serwery)

Question

Hej, przychodzę  z pomysłem/proźba. Na rolle deto i drop z hangarów 

Rolle na wszystkich serwerach V1

Według mnie te rolle są dość mocno ograniczone z powodów:

-Przy wylosowaniu przez gracza  Jakiś itemów typu "Green tshirt" jest to nie potrzebne 

Jestem za zmiana rolli na jakies potrzebniejsze itemy, lub zwiększeniu % szans na itemy lepsze 

Moja propozycja rolli:

-c4  2%

-deto  2%

-Niebieskie 50   10%

-zielone 50   10%

-czerwone 50   10%

-żelazo 50   10%

-Pompa  5%   

-m4a4  5%  

-karabil 5%

-pistolet5%

-Kilof Niebieski  5%

-Kilof zielony  5%

-Kilof czerwony  5%

-Złota siekiera  5%

-żelazna siekiera  6%

Hangary na serwerach V1

Moim zdaniem na hangarach zbyt rzadko sie renderują wraki kangi/ quada/auta

Deto na wszystkich serwerach V1

Moim zdaniem na serwerach jest zbyt mały drop deto oraz deto powinno sie respawnic po 2 ;D

Pozdrawiam!!!

• Like 1
  • Do not like it 2

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By backstage_
      Nick na forum:  backstage_. Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Boteeek. SteamID: 76561198798183801 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Aktualnie prowadzę reaktywację klanu HEJT. Imię:  Dawid Wiek:  17 *w kwietniu będę pełnoletni :)*. Mikrofon:  Tak. Mutacja:  Oczywiście.  Znajomość regulaminu:  8/10 Znajomość gry:  9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Myślę że 3/4 godzinki dziennie, może więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak. Coś o sobie:  Pełniłem  tutaj kiedyś rolę helpera, aczkolwiek nie długo. Wyleciałem z administracji przez to, że zachowałem się jak "gówniarz" i odwaliłem głupią i bezsensowną akcję której bardzo żałuję. To może teraz coś o mnie  Uczęszczam do zaocznego liceum. Amatorsko gram w piłkę nożną i hobbistycznie ogrywam gierki na komputerze. Dlaczego Ty:  Dlaczego ja...? Nie lubię odpowiadać na takie pytania, ale jeżeli muszę to może zacznę od tego, że chciałbym się zrehabilitować za moje wcześniejsze zachowanie (to już było z dobre 2/3 lata temu). I naprawić błędy jak i pokazać że można na mnie liczyć. Jestem opanowany i miły. I chcę dążyć do sprawiedliwości na serwerze.
    • By yolo1337
      Nick na forum:  yolo1337 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  yolo SteamID: 76561198977559955 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  muyn Imię: Kacper Wiek: 21 Mikrofon:  Jest Mutacja:  Jest Znajomość regulaminu:  Znam Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  To zależy od dnia. Przeważnie gram rano i wieczorem Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Kacper mam 21 lat. Interesuję się motoryzacją oraz informatyka. Lubię sobie pograć w hw oraz cska. W wolnym czasie którego ostatnio jest sporo gram sobie na hw x5 Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu jest mała aktywność adminów czy też helperów więc myślę że zawsze się przyda dodatkowa osoba do pilnowania serwera. Na początek ogarnąłbym to co trzeba i pilnował kultury na czacie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...