Jump to content
Madani

[Reklama] Grafika Reklamowa HW 2

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By kowal108
      Twój nick / imię:  YTKowal/Kacper Wiek: 15 Rodzaj współpracy: filmy z serwera Ile czasu zajmujesz powyższym:  10h Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak, reklamowałem pare serwerów. Linki do materiałó
    • By Milsty
      Siemanko,
      Wczoraj wbiliśmy wraz z stream na wasz server x5, i jestem w szoku, że jeszcze tyle ludzi gra w hurtworld.
      Postanowiliśmy odwiedzać was częściej, na pewno zawitamy dzisiaj, link do filmu jest on połączony z Rustem więc trzeba trochę przewinąć, głownie robię stream'y.
      Razie w podeślę Steam id jak byś nie mógł mnie znaleźć.
      Steam id: 76561198281922133

Na pewno się zobaczymy, ogółem szukamy jakiejś nie dużej ekipki, jeżeli jesteś zainteresowany zaproś na Steam albo napisz tu

https://steamcommunity.com/id/Rzachacz/
    • By ELO12341234eloq
      Witam czy można coś dostać {plakietka} jest 3 odc z hw69.pl wszystko jest w opisie nick: elo12341234elo 

Można coś za to dostać?
    • By L4K1_Gaming
      Witam wszystkich graczy Hurtworld!
      Szukam ekipy!
      O mnie;
      - 15 lat
      - 700h Steam / +400 Non-Steam
      - Czas na grę - Weekend + parę dni w tygodniu (2/3 zdarza się że nawet 4)
      - Gram zazwyczaj na x3/x5
      Na resztę pytań odpowiem chętnie na priv.

Oczekiwania;
      - Miła atmosfera
      - Wiek +14 (chociaż aby była mutacja)
      - Ogarnięta ekipa
      Link do profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198347975351/
      Pozdrawiam.

• By WojtasBielas
      Witam serdecznie i chciałbym poinformować o zakończeniu konkursu :

a oto jego krótkie podsumowanie : 

Dla zainteresowanych posiadam jeszcze Jeden KOD na VIPA : SZCZEGÓŁY na YouTube 
      PUNKTACJA !!
      #1 - 81 Paraseus FAME
      #2 -  48   KODI
      #3 - 92 PARACERRY FAME ( 2 BAZA )  
      #4 - 122 ekipa OSP !! 

Dzięki i mam nadzieję że do ZOBACZENIA … budujcie pokazujcie zapraszajcie , wpadniemy nagramy i was pokażemy !!  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...