Jump to content

RAGEQUITER

User
  • Content Count

19
  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About RAGEQUITER

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    RAGE
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ok.2000h

Recent Profile Visitors

503 profile views
  1. +rep Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek może posiąść tak ogromne umiejętności gamingowe, jednak myliłem się. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny e-sportowej Counter Strike. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła mu również na wykreowanie perfekcyjnych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem aima na całym świecie. Jako sprzedawca hamburgerów z parówkami polewanymi sosem myśliwskim na ulicy Dworcowej stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu hltv top1 graczy na całym świecie

1. Macuk

Macuk

Jak ja w CS nie gram Hahah

2. RAGEQUITER

s6 [Przyjęte]Odwołanie RAGE

Mam zdjęcie komunikatu utraconego połączenia z serverem.
  3. RAGEQUITER

s6 [Przyjęte]Odwołanie RAGE

Twój Nick: Rage ID KONTA: 76561198841145654 Data nadania bana: 11.05.20, 23:50 Czas jaki pozostał do końca: 54 dni Nick Moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S6 Powód bana: Podczas sprawdzania wywaliło mi parę razy internet i nie było możliwości mnie sprawdzić. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem Reklamę serwerowni oraz zaproszenie znajomych na tą sieć serwerów
  4. RAGEQUITER

s5 [Przyjęte][Helper] Macuk

Jestem na tak -Uczciwy -Lojalny -Miły,kulturalny I przede wszystkim traktuje wszystkich tak samo
  5. Siema kiedy bedzie powrót najlepszego classica?
  6. RAGEQUITER

Plakietka YT RAGE

76561198260820950
  7. Witam chciałbym plakietke na s5 mój nick to rage
  8. RAGEQUITER

WESOŁYCH ŚWIĄT!

dziękuje i wzajemnie
  9. RAGEQUITER

Własny kanał w strefie YT na Ts3

Jestem na tsie prawie cały czas mój nick to RAGE
  10. Witam chciałbym swój własny kanał w strefie youtubera
  11. musisz pobrac nową wersje hurtworlda z strony hw69.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...