Jump to content
 • 0

Question

Czemu osoby grające w hw przez długi czas zostają oskarżone o cheaty nie mając żadnych dowodów ponadto są bezpodstawnie Banowane ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Nie ma czegoś takiego jak "bezpodstawny" ban. Każda nałożona kara musiała być jakoś udowodniona czyli znalazły się pliki które nie powinny tam być lub ktoś wysłał nagranie udowadniające to że osoba sprawdzana jest odpalona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 0

Ostatnio był ban, który był nazwany bezpodstawnym. Dlaczego? Osoba miała cheaty, które twierdziła, że nie działają. To pytanie po co komu na kompie cheaty niedziałające skoro każdy wie, że może być sprawdzany. Cheat to cheat I nie interesuje mnie czy działa teraz czy działał 5 minut temu. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By NormiPL
   Podczas wbijania na serwer przy dołączaniu na serwer wywala mi hw co zrobić by tak się nie działo. Używam wersji legacy. Problem jest przy wchodzeniu na np hw69.pl s1 
  • By Kiecol
   Siema, co myślicie o dodaniu serwera x1? Ogólnie officiale są tylko infini na v1, także troche lipa, a żadnego społeczniaka nie widziałem x1, także grałbym chętnie, nie ukrywam.
  • By Mlodyinator
   Mam pytanie, a odnośnie, nie było mnie dzisiaj w domu od godziny 14 a dostałem bana na 90dni, nie mam pojęcia czemu, ponieważ nawet nie byłem aktywny. (dodam tylko że nie mogę się skontaktować przez forum z żadnym administratorem)
  • By Mlodyinator
   Witam!
                  Czy dałoby radę o reaktywację serwera x50 (ew. x100)? wydaje mi się że taki serwer mógłby zaistnieć, bo widzę co raz więcej nowych graczy, gdzie nie mają szans na serwerach typu x3,x5 czy chociażby x15 gdzie również są ekipy 4 osobowe, które godzine po wipe rajdują już cały serwer, taki świeży gracz w godzinę to nawet do hangarów nie dojdzie. owszem może to samo się stać na x50 (ew.x100), ale tam taki gracz osiągnie o wiele więcej.   ~ Z poważaniem SSBuddy! 
  • By Wicio22
   Proszę o pomoc.
   Gdy włączam grę V1 (Zagraj w Legacy), po uruchomieniu gry od razu wyskakuje mi: EAC ERROR: GAME CLIENT VIOLATION: EAC INDEX NOT FOUND.  
   Próbowałem wszystkiego co mi znane. Spójność plików, reinstall gry, zabawa w ,,Usługi'', zabawa w Pliki programów (x86) na dysku C , zabawa w uruchamianie jako administrator,  próba zainstalowania w EasyAntyCheat_Setup mojej wersji sytemu. Nic nie pomaga. Dodam tylko, że mam system Windows 7.
   Proszę o propozycje naprawienia błędu. Z góry dziękuję ;)

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...