Jump to content

[Przyjęte]Zmiana czasu na zdobycie budy.


Patrykk

Recommended Posts

Proponuję zmienić czas oczekiwania na otworzenie budy z 5 min do 2 lub 3 minut,

ze względu na to, że jest to bardzo długi czas oczekiwania w sytuacji, gdy 2/3 ekipy kilkuosobowe + kilku pojedynczych graczy rywalizują o jej zdobycie.

Przeważnie kończy się na tym, że nikt nie odpuszcza i buda po czasie znika.

Dobrym pomysłem byłoby również respienie się jej tylko w miejscach objętych zakazem budowania, ze względu na to że gracze budują bardzo blisko bazy i również jest to problematyczne.

  • Like 3
Link to comment
  • !Dark! featured this topic
  • Właściciel

Faktycznie czas może być zbyt długi. Na wszystkich serwerach został zmniejszony z 5 minut na 3 minuty. Co do miejsc występowania eventu zapewne zostaną one jeszcze zmienione, ale na razie jeszcze sama mapa się zbyt często zmienia, ewentualnie wprowadzimy jakieś zmiany w samym evencie zapobiegające takim sytuacjom.

Link to comment
  • !Dark! unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Create New...