Jump to content
  • 0
KeniuQ

[Przyjęte]Wcześniejsze WIPE na s2 (x1)

Wcześniejsze wipe na x1  

15 members have voted

1. 1. Kiedy najbliższe WIPE na s2?

• Czwartek 16:00
      12
    • Piątek 16:00
      1
    • Sobota 10:00
      1
    • Sobota 16:00
      1
  2. 2. Co ile czasu WIPE na s2?

• Co 7 dni
      3
    • Co 10 dni
      2
    • Co 14 dni
      8
    • Co 21 dni
      2

Question

Witam. A więc tak, s2 zostało wprowadzone równy tydzień temu i pierwszy wipe miał być testowy. Z racji tego że nikt już tam nie gra, i serwer jest pusty, osoby wbijają sporadycznie i wychodzą po chwili, może można by tam zrobić dziś wipe? Równo po tygodniu startu serwera. Myślę że to byłby spoko pomysł,ponieważ dużo osób właśnie kończy wipe np. na s1,s5 lub na jakiś innych serwerach :) Czekam na szybką odpowiedź i oby na informacje o wipe! Pozdrawiam KeniuQ

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

I czym ten WIPE różniłby się od pierwszego, skoro zrobiłbyś go podobnie z zaskoczenia dzisiaj?

• Like 1

• 0
4 minuty temu, !Dark! napisał:

I czym ten WIPE różniłby się od pierwszego, skoro zrobiłbyś go podobnie z zaskoczenia dzisiaj?

Można poinformować graczy teraz, czyli kilka godzin przed wipe, a nie 50min jak ostatnio. Do tego serwer i tak jest pusty,więc co za różnica. Tak to ludzie przynajmniej mieli by gdzie pograć, jak skończyli wipe s1/s5 i tp.

• 0
Teraz, KeniuQ napisał:

Można poinformować graczy teraz, czyli kilka godzin przed wipe, a nie 50min jak ostatnio. Do tego serwer i tak jest pusty,więc co za różnica. Tak to ludzie przynajmniej mieli by gdzie pograć, jak skończyli wipe s1/s5 i tp.

Już lepiej poczekać i dać ten wipe najwcześniej jutro/czwartek, a dzisiaj ogłoszenie. 50 minut, a 6 godzin dużo nie zmieni na tyle na ile myślisz...

• 0

Też myślałem już wczoraj, aby zrobić wipe wcześniej, to wyszła opinia, że lepiej na weekend, bo niby więcej ludzi?

• 0
1 minutę temu, !Dark! napisał:

Też myślałem już wczoraj, aby zrobić wipe wcześniej, to wyszła opinia, że lepiej na weekend, bo niby więcej ludzi?

Więcej ludzi? Ale dlaczego? Są teraz korona ferie i bardzo dużą część osób siedzi w domu, a z tego co pamiętam to będą wipe na s1,s5 i do tego dochodzą inne serwery nie z tej serwerowni. Gdzie s1 i s5 jest mega popularne i będzie 100/100 a s2 dopiero musi z tymi serwerami konkurować o ludzi więc myślę że znów będzie malutko osób jeśli zrobi się wipe podobnie do s1/s5. A jeśli ludzie zaczną dziś grać lub jutro to im szkoda będzie porzucić to co mają.

• Like 1

• 0
52 minuty temu, KeniuQ napisał:

Więcej ludzi? Ale dlaczego? Są teraz korona ferie i bardzo dużą część osób siedzi w domu, a z tego co pamiętam to będą wipe na s1,s5 i do tego dochodzą inne serwery nie z tej serwerowni. Gdzie s1 i s5 jest mega popularne i będzie 100/100 a s2 dopiero musi z tymi serwerami konkurować o ludzi więc myślę że znów będzie malutko osób jeśli zrobi się wipe podobnie do s1/s5. A jeśli ludzie zaczną dziś grać lub jutro to im szkoda będzie porzucić to co mają.

Są też osoby starsze tutaj, które "koronaferie" nie obchodzą i muszą do pracy chodzić. Przy weekendzie większość ludzi ma wolne

• Like 1

• 0

No ale na takim serwerze też nie gra się tylko przez weekend. Jak dla mnie to ogólnie czwartek na WIPE wydawałby się najlepszym dniem.

• Like 2

• 0

Dodałem ankietę do tematu. Popierając swoje wcześniejsze zdanie w nim.

• 0
3 minuty temu, Denis_15 napisał:

Dlaczego gra s6.hw69.pl ulega awarii, gdy przechodzę na ten serwer?

Jeśli nie używasz naszego klienta, to przez brak pobranych modów.

• 0

WIPE na s2 będzie w czwartki o 16:00 co dwa tygodnie.

• 0

Chciałeś szybszego WIPE, a nawet nie wbiłeś na serwer?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...