Jump to content

Predzik

User
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Predzik

 • Rank
  Nowy

Hurtworld

 • Nick w grze
  Predzik
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  3000

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. Twój nick: Predzik Id konta: 76561198243725070 Data nadania bana: Chyba 07.01.2020 Czas jaki pozostał do końca: oldperm Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: ESP Uzasadnienie: https://forum.hw69.pl/przyjętezabił-przez-ściane-t4465/?tab=comments#comment-23031Uważam, że ban został nadany niesłusznie, gdyż nie gram na ESP'ie. To nagranie, które zostało dodane do skargi na mnie nie pokazuje jasno czy zabiłem go przez ścianę. Widać było, że dostał od pleców w bazie (był to podwieszak). Gracz, który złożył na mnie skargę miał odmurowane dwie ścianki z tyłu tego podwieszaka, więc zaszedłem od pleców i po prostu go zabiłem, gdy ten strzelał do mojego kolegi z drzwi na dół. Skarga ta jest za bardzo naciągna, bo jak już wspomniałem nie widać, że zabiłem go przez ścianę. Pozdrawiam
 2. Predzik

  s8 [Przyjęte][Odwołanie] Predzik

  "ps dodaję drugie odwołanie, ponieważ jedno dodałem z prefiksem s1 i dostałem ub tylko na s1, a prosiłbym również o ub na s8, jeśli jest taka wola administracji "
 3. Twój nick: Predzik Id konta: 76561198243725070 Przybliżona data nadania bana: Chyba mniej więcej rok temu Przybliżony czas bana: oldperm Nick moderatora: Nie pamiętam Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: Cheatowanie Uzasadnienie: Ban był podstawny. Cheatowałem, ponieważ myślałem, że ta gra upadnie do końca i chciałem zobaczyć jak to się gra na cheatach, więc bana dostałem słusznie. Po pewnym czasie chciałbym powrócić do hurtworlda, a zwłaszcza na hw69 bo to jedyny sluszny serwer v1 i obiecuję, że nie będę już cheatował, bo chcę sobie pograć w tą gierkę po długiej przerwie na chill'u własnie u Was, bo inne serwer v1 są zbyt łatwe. ps dodaję drugie odwołanie, ponieważ jedno dodałem z prefiksem s1 i dostałem ub tylko na s1, a prosiłbym również o ub na s8, jeśli jest taka wola administracji W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jeśli zacząłbym grać to pewnie razem z kolegami(5-7os.), więc pewnie ktoś by kupił vipa w tym pewnie ja. Mogę również polecić ten serwer na fb oraz mam kanał, który ma około 70subów, więc jakiś filmik raczej by wleciał.
 4. Twój nick: Predzik Id konta: 76561198243725070 Przybliżona data nadania bana: Chyba mniej więcej rok temu Przybliżony czas bana: oldperm Nick moderatora: Nie pamiętam Serwery na których masz bana: s1 oraz s8 Powód bana: Cheatowanie Uzasadnienie: Ban był podstawny. Cheatowałem, ponieważ myślałem, że ta gra upadnie do końca i chciałem zobaczyć jak to się gra na cheatach, więc bana dostałem słusznie. Po pewnym czasie chciałbym powrócić do hurtworlda, a zwłaszcza na hw69 bo to jedyny sluszny serwer v1 i obiecuję, że nie będę już cheatował, bo chcę sobie pograć w tą gierkę po długiej przerwie na chill'u własnie u Was, bo inne serwer v1 są zbyt łatwe. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jeśli zacząłbym grać to pewnie razem z kolegami(5-7os.), więc pewnie ktoś by kupił vipa w tym pewnie ja. Mogę również polecić ten serwer na fb oraz mam kanał, który ma około 70subów, więc jakiś filmik raczej by wleciał.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...