Jump to content
!Dark!

[Poradnik] Launcher - Rozwiązania znanych problemów

Recommended Posts

1. Launcher wcale się nie uruchamia, nie ma także komunikatu błędu.

Spoiler

Należy pobrać i zainstalować najnowszą wersję Microsoft .NET Framework dla swojej wersji systemu WIndows. Zalecana jest minimalnie wersja 4.7.2, a najlepiej najnowsza na ten moment 4.8. Pobrać można np ze strony: https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/.NET_Framework_4.7.html

2. Uruchamiając Launcher otrzymujemy komunikat błędu dotyczący pliku "CefSharp.Core.dll".

Spoiler

Postępujemy według poradnika: 

3. Klikając przycisk "Launch", gra się nie uruchamia bądź na chwilę pojawia się okienko i zaraz znika.

Spoiler

1. Upewniamy się, że Steam jest uruchomiony, jeśli nie to go uruchamiamy z zalogowanym kontem i próbujemy ponownie.  

2. Musimy ręcznie uruchomić klienta gry, aby tego dokonać wchodzimy do katalogu głównego Launchera (domyślnie jest to C://Pliki programów (x86)/BigGames/Hurtworld/), a w nim przechodzimy w katalog Game/Win64 i uruchamiamy plik exe o nazwie HurtworldClient.

4. Dołączając do gry i czekając na załadowanie serwera otrzymujemy komunikat "Downloading structure data failed/timeout"

Spoiler

Jeśli używasz naszego klienta i internetu mobilnego, nie powstało jeszcze rozwiązanie tego problemu. Jedynym wyjściem jest zmiana internetu na inny/łącze stałe.

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mad.
      Zauważyłem że spora ilość osób ma błąd przy próbie uruchamiania naszego Launchera, więc podsyłam wam linki do trzech małych paczek, które powinny wyeliminować ten problem.
      System.IO.FileNotFoundException: Nie można załadować pliku lub zestawu 'CefSharp.Core.dll' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego modułu. Nazwa pliku: 'CefSharp.Core.dll' 1. Link [1] - Na lewo klikamy niebieski przycisk download, wybieramy serwer z którego ma nam pobrać paczkę, instalujemy zawartość paczki (po kolei wszystkie lub klikamy plik install all) następnie przechodzimy do punktu drugiego.
      2. Link [2] - Klikamy pomarańczowy przycisk download, pobrany plik instalujemy zgodnie z instrukcją.
      3. ( EWENTUALNOŚĆ! ) Link [3] - Klikamy zielony przycisk download now, po pobraniu otwieramy plik, zmusi nas on do wybrania miejsca gdzie mamy go wypakować, wybieramy dysk na którym mamy zainstalowany system Windows (domyślnie jest to dysk C) po zakończeniu wypakowania przechodzimy do lokalizacji którą wybraliśmy wcześniej, szukamy w niej pliku o nazwie DXSETUP.exe, odpalamy i instalujemy zgodnie z instrukcją, po zakończeniu restartujemy komputer i cieszymy się działającym launcherem.
    • By matiwsadeq
      Witam kupilem hurtworlda na Steam i staralem sie dolaczyc na server s5 ale przy wlaczeniu na legacy nie dalo mi wejsc z powodu za starej versji gry czy ktos wie jak to zmienic ?
    • By Dominiczeg
      Mam problem gdy w chodzę na jakikolwiek serwer po 2 sekundach wywala mnie z serwera i pisze "This servers doesen't support vpn". Próbowałem kilka razy nie działa resetowałem kompa, router czekam już 9 godzin i nadal nic nie działa.
    • By SMERFUS321
      Chciałem dodać tag hw69.pl po czym gdy go dodałem i gdy wbiłem na serwer zrespiło mnie na respie bez żadnego itema 
      gdy wróciłem na serwer po usunięciu tagu dalej nie mogłem się zalogować na konto z itemami 
      https://imgur.com/a/u5qIm6a
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...