Jump to content

Pemower

Pener
  • Content Count

9
  • Last visited

• Days Won

1

Pemower last won the day on September 20 2019

Pemower had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

1 Follower

About Pemower

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    ♥PeMoWeR♥
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2k

Recent Profile Visitors

261 profile views
  1. Pemower

s12 [Odrzucone][Helper] ♥PeMoWeR♥

Bardzo dobrze wiesz ze byłem bardzo aktywny ale po tym pewnej sytuacji zniechęcił mnie hurtwold, po jakimś czasie wróciła zajawka ....
  2. Nick na forum: Pemower Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♥PeMoWeR♥ SteamID: 76561198296096603 Klan/Ekipa w jakiej grasz: KPK Imię: Przemysław Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 95% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 80h\7 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Witam chciałbym zostać helperem aby pomagać graczom na serwerze. Ogarniam grę i dużo gram posiadam aktualnie 1,615h w hurtworldzie plus 800 nonsteam. Jestem osoba słowną i dotrzymuje danego słowa. Jakis czas temu byłem juz helperm ale z powodów zdrowotnych i rodzinnych niestety nie mogłem pełnić swojej roli ww administracji. Dlaczego Ty: Jak już wspomniałem wyżej poświęcam bardzo dużo grze i waszemu serwerowi jestem dostępny 24/7, oraz jestem pomocny myślę ze nadaje się na helpera .Jak pełniłem wcześniej tą funkcje nie było na mnie skarb bo wykonywałem swoje zadania które miałem dane nie byłem nigdy wulgarny oraz zawsze jak już wspomniałem jestem pomocny. Pozdrawiam serdecznie
  3. Pemower

s12 [Odrzucone][Helpera] Hucker2137

Bardzo pomocny widać a wczoraj łącznie dostałeś mini 2h mute za obrazy jesteś toksycznym graczem który szybko się denerwuje Pozdrawiam
  4. Pemower

s12 [Odrzucone][Helper] nvincible

Jestem na tak, widziałem cie na serwie, gdy ja byłem zajęty a gracze potrzebowali pomocy zawsze im pomagałeś .... typu co potrzeba aby zrobić.... gdzie wydropie... nigdy nie wyzywałeś na czacie... przynajmniej gdy ja byłem na serwerze, Przydała by się mała pomoc na serwie Pozdrawiam.
  5. Pemower

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Jestem również na nie ponieważ nie raz widziałem na czacie jak wyzywasz oraz nie raz mutowałem cie za obraze graczy... A to nie powinno mieć miejsca skoro chcesz zostać helperem. Pozdrawiam
  6. Pemower

ts3 [Odrzucone] [TS3] ♥PeMoWeR♥

Juz naniosłem korektę. Myśle, że jest okey.
  7. Nick: ♥PeMoWeR♥ UniqueID: ☣ERS☣♥PeMoWeR♥ Pierwsza Wizyta: 17 kwietnia 2019 Data urodzenia: 04.09.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera : 10 Wiedza o TS3 od strony Admina: 5 Kariera na TS3: Moderator/YT Dlaczego ten TS?: Część. Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość brania udziału w procesie rekrutacyjnym (pomocnika ts-a). Mam na dzieje ze w dalszym rozwinięciu pozwolę się dać wam bardziej poznać. Przez te 6 mies. Zaznajomiłem się z regułami i obyczajowością panującą na tym ts. Przez ten okres miałem okazje poznać wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt. Wasz ts oferuje perspektywę dalszego rozwijania moich zamiłowań i pasji. Dlatego tez postanowiłem aplikować na to stanowisko. Ze swojej strony mogę zaoferować profesjonalne podejście do każdego użytkownika i chęć rozwiązywania niekiedy prozaicznych sytuacji. Swoją kandydaturę popieram swoim 6 mies. Stażem na Waszym ts, dzięki temu obficie zaznajomiłem się ze standardami, które tu panują. Wasz ts to pasmo wyjątkowych chwil spędzonych wraz z użytkownikami. Wasz ts pozwala mi zdobywać nowe kontakty i spędzać przyjemnie czas w Waszym gronie. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Nazywam się Przemek mam lat 17. Na co dzień w wolnym czasie, którego mam sporo spędzam czas przed komputerem np. pracując czy relaksując się przy grach korzystając z waszego ts. Moją pasją jest freeride chętnie wyjeżdżam na hopy gdzie wraz z innymi mogę podzielać swoja pasje. Chętnie opowiem o sobie więcej podczas rozmowy, którą mam nadziej da nam się odbyć. Czas na TS: Średnio 7-12godz Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciałbym moc organizować rozmaite eventy i brać bardziej czynny udział w życiu serwera osobiście uważam, że wykazując własną inicjatywę można wprowadzić wiele pozytywnych zmian- Wystarczy kreatywnie pomyśleć. Co chciałbyś robić: Pragnę swoja osobowością pomagać innym oraz utrzymywać "teamspeak" w należytym porządku. Z wyrazami szacunku ♥PeMoWeR♥ "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  8. Nick na forum: Pemower Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♥PeMoWeR♥ SteamID: 76561198296096603 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ☣ERS☣ Imię: Przemysław Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 90% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 100h\7 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Witam chciałbym zostać helperem aby pomagać graczom na serwerze. Ogarniam grę i dużo gram posiadam aktualnie 1,110h w hurtworldzie plus 800 nonsteam. Jestem osoba słowną i dotrzymuje danego słowa. Dlaczego Ty: Jak już wspomniałem wyżej poświęcam bardzo dużo grze i waszemu serwerowi jestem dostępny 24/7, oraz jestem pomocny myślę ze nadaje się na helpera . Pozdrawiam Panią (eN)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...