Jump to content

Patrick

Nowy Helper HW
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

1 Follower

About Patrick

• Rank
    [ Nowy Helper s6 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Patrick
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Dziennie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Patrick

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Zgadzam się. Lepiej było by to jakoś zmodyfikować ulepszyć cokolwiek niż od razu usuwać.
  2. Patrick

ts3 [ Pomocnik Ts3 ] Patrick

Nick: Patrick UniqueID: 53s0hbvqA2f2jh9yXmlecdF1Gqc= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 02.05.2020 Data urodzenia: 23.03.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 7 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Były to serwery od gry World of Tanks funkcje pełniłem mniej więcej admina/pomocnika Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ten TS ponieważ jest dobrze rozbudowany. Na dodatek bardzo fajna administracja i atmosfera. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Cześć na imię mi Patryk mam 17 lat. Moje zainteresowania to między innymi E-sport, informatyka, sztuki walki. Jeśli chodzi o moje zachowanie, raczej jestem osobą która nie lubi być bardzo ale to bardzo toksyczna, zdarza się ale raczej próbuje być opanowany. Myślę że nie mam większych problemów w rozmowie z drugą osobą. Raczej jestem osobą otwartą na poznawanie i nawiązywanie nowych kontaktów. Czas na TS: 8h-12h Co zmieniłbyś na Serwerze: Na serwerze raczej nie zmieniał bym nic ponieważ jest bardzo fajnie rozbudowany i nic mu nie brakuje. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Raczej wiadomo jako wyższym rangą Admin TS chciałbym utrzymywać porządek na serwerze, i zawsze być otwarty na różne typu konwersacje. Zapoznałam się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  3. Patrick

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Zakaz sklejanych scianek, warpy, mniejsze cooldowny, drewniane betony i to chyba wszystko.
  4. Nick na forum: B0DZ1O Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: B0DZ1O SteamID: 76561198962458230 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JONT Imię: Patryk Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, prawie 2000h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas dla serwera który bym poświęcał to praktycznie cały dzień, ponieważ jestem cały czas na Hurtworl'dzie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, Minecraft i World of Tanks Coś o sobie: Cześć, nazywam sie Patryk.N mam lat 17 interesuje się E-sportem, sztukami walki. Bardzo lubie funkcje które są odpowiedzialne. Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym bardzo pomóc i odciążyć małą ilość Helperów na serwerze, oraz chciałbym spróbować swoich sił.
  5. Nick na forum: B0DZ1O Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: B0DZ1O SteamID: 76561198962458230 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JONT Imię: Patryk Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, prawie 2000h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas dla serwera który bym poświęcał to praktycznie cały dzień, ponieważ jestem cały na Hurtworl'dzie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, Minecraft i World of Tanks Coś o sobie: Cześć, nazywam sie Patryk.N mam lat 17 interesuje się E-sportem, sztukami walki. Bardzo lubie funkcje które są odpowiedzialne. Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym bardzo pomóc i odciążyć małą ilość Helperów na serwerze, oraz chciałbym spróbować swoich sił.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...