Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

PaCu

Elita
  • Zawartość

42
  • Ostatnio

• Wygrane dni

2
  • Time Online

13d 15h 49m 54s

PaCu wygrał w ostatnim dniu 16 Październik 2017

PaCu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

20 Przyjazny

1 obserwujący

O PaCu

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 28.09.2000

Hurtworld

• Nick w grze
    ☛ PaCu ☚
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2500h

Ostatnio na profilu byli

260 wyświetleń profilu
  1. s3 [Helper] PaCu

Nick na forum: PaCu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PaCu SteamID: 76561198263457583 Imię: Damian Wiek: 17 Lat. Mikrofon: Tak Mutacja: Owszem. Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu 3/6h / Weekendy około 10 dziennie . Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem kiedyś funkcje moderatora oraz tutaj na serwerowni hw69 pełniłem funkcję helpera na s8/s1 i myślę że dobrze mi to wychodziło . Coś o sobie: Cześć jestem Damian , mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim niedaleko Olsztyna . Bardzo lubię przesiadywać przed komputerem i grać w różne gry . Dużo czasu poświęcam również szkole i mojej drugiej połówce lecz wracając po szkole oraz wieczorami lubię odpoczywać przed komputerem . Dlaczego Ty: Bardzo jestem uczciwym oraz pomocnym graczem , lubię pomagać oraz tłumaczyć wiele rzeczy (np. co i jak w grze) a w 100% w hurtworldzie ponieważ bardzo dobrze znam tą grę , gram w nią od beta testów i trochę godzin mi się nazbierało . Przechodząc do rzeczy myślę że będąc wcześniej helperem bardzo dobrze pełniłem tą funkcje i dużo jej poświęcałem czasu . Chciałbym aby na serwerze panował spokój .
  2. A gdyby sobie tak wrócić -_-

3. Na tak + Wiek + Regulamin + Znaj. gry + Chęci + Dużo czasu
  4. Cześć proponuję zmiany na serwerze s9. Jeśli macie jakieś propozycję zapraszam do podzielenia się nimi z nami . LISTA - Krótszy /roll . Jest ustawiony chyba na 20000 sekund. - Zmieniony drop na hangarach DETO/AMUNICJI na większy . - Opcja stakowania steków i owrongów . Zabiera bardzo dużo miejsca w ekwipunku. - Dodanie dropu z osy . Czarnej skóry - Powiększenie dropu z rola . - Lepszy /kit start Dodanie żelaznej siekierki i kilofa i jakiegoś ubranka przyda się . Jeśli jeszcze coś znajdę będę dopisywał ! Dodanie /online /players
  5. Dokładnie na każdym serwerze powinien być zrównoważony drop deto itp. NP. Meteory x5 - 2deto x3 - 2/1 pół na pół zalezy od farta x15 4 deto lub 3 i jedna c4 a o x50 + nie bede sie rozpisywal bo jak tam dropi 2 deto to szkoda gadac.
  6. Cześć temat jest w celu takim aby każdy kto ma jakieś propozycję co dodać na serwer s8. - Szybkie przepalanie . Czemu? Ponieważ zielonego , niebieskiego , żelaza , czerwonego czasami jest od groma i od groma trzeba czekać aby się to przepaliło. - Tokary Czemu? zawsze jakaś rzecz dodająca rywalizacje rzecz na serwerze a w dodatku ciekawa - Metalowe sufity ? Co myślicie o tym już raz był temat o tym , tylko problem jest taki że każdy kto chciałby wejść na serwer [ ktoś kto ma steamowke ] musiałby pobierać mody ze strony . - Powiększony drop z meteorytu Przyda się serwer x15 a maksymalnie leci 2 deto i można też dodać jakaś c4 - Powiększony drop deto z hangarów.
  7. Co myślicie o szybszym wipie na serwerze ? - B. mało osób do 5 osób max... - Nie ma co już robić - Brak rywalizacji - Nie ma co rajdować . WIPE na dziś wieczór lub jutro rano / wieczór
  8. s5 [Przyjęte][Helper] Modliszka

Biere ! Jestem na tak !:)
  9. s5 [Odrzucone][Helper] VedaR

Jestem w 100% na TAK , szczery chłopaczek też się z tym zgodzę + Czas dla serwera + WIek +/- Regulamin troche do poduczenia + Lepsze ogarnięcie mapy i gry przyjdzie z czasem + Chec do nawiązywania kontaktu dobrego z graczami
  10. s8 Wipe na s8

Jestem za ! mało osób po 7 jak siedzi nie ma sie z kim być każdy meteor z ekipą obsawiamy i nikt nie przychodzi .
  11. Jeśli nikt nie gra , to jestem za !:)
  12. s6 [Przyjęte][Helper] SqzLeem

Jestem na Tak , zobaczymy jak to będzie . + Wiek + Czas + Znajomość gry +/- Regulamin do poduczenia Potrzebny helper na s6 .
  13. Szukam ludzi do ekipy .

Tak jak w tytule szukam ludzi do ekipy którzy grają codziennie wieczorem lub popołudniu . Wymagamy - TS3 - Aktywność - Mutację
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK