Jump to content

Orz3ch

User
  • Content Count

14
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

2 Followers

About Orz3ch

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Orz3ch
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    900

Recent Profile Visitors

705 profile views
  1. A nie masz przypadkiem wypuszczonych dwóch Wi-Fi z jednego routera tak jak jest u mnie? Na jednym nic nie działa, a drugi chodzi normalnie
  2. Spójrz mi w oczy a powiem ci kim jesteś.

3. Orz3ch

s1 [Odrzucone][Helper] Orz3ch

Obraża innych graczy? Podaj mi chodź jeden ss z tego gdzie kogoś wyzwałem.
  4. Orz3ch

s1 [Odrzucone][Helper] Orz3ch

Konto po to by napisać Negatywną ocenę, kolejny z TWD się wypowiada
  5. Nick na Forum: Orz3ch Nick w grze: Orz3ch Imię: Kamil Wiek: 20 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświęcić serwerowi: 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Witam, Kamil lat 20. Interesuję się motoryzacją i informatyką. Uwielbiam grać w gry typu MMORPG i Survival. Dlaczego ty: Myślę, że dobrzy sprawowałbym się jako helper, na serverze gra sporo osób i mógłbym być pomocą dla innych. Po prostu chciałbym, aby server rozwijał się na lepsze. Oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...