Jump to content
  • 0
CesarzPodrywu

s3 Nagrody w postaci vip/lepszego startu po wipe

Question

Witam, fajnym dodatkiem pod koniec wipe byłoby ogłoszenie zwycięzców danego wipe. Czyli kto miał najwięcej c4 i deto. Byłoby to fajnym dodatkiem, nagrodą mógłby być 1-2 zrespione itemy przez właściciela zaraz po starcie wipe dla każdego członka ekipy, lub darmowy vip. Skąd pomysł? Z ekipą wygraliśmy 1 wipe, a drugi sądzimy ze tez wygramy, mamy 1200 deto i 500 c4. Skąd pomysł #2? Poprawiłoby to znacznie rywalizację na serwerze, lub przyciągnie nowych graczy na serwie. Krótko mówiąc doceniona zostanie dużą liczba c4/deto i trud włożony w grę. Pozdrawiam #Dreamer 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Widzę pewien problem, tuż przed wipe admin musiałby sprawdzić u każdego ilość C4, jednak nie każdy akurat w tym czasie mógłby być na serwerze.

Wipe najczęściej robimy z samego rana.

• 0

Niestety ja widzę bardziej poważniejszy problem. jak sam napisałeś cytuje '' lub przyciągnie nowych graczy na serwie. '' otóż respienie 1/2 itemów jak napisałeś na początku gry gdzie każdy właśnie na początku gry ma równe szanse zniszczyło by cała rywalizacje na samym początku. Po drugie wyznacznikiem wygrania wipe nie jest ilość danych itemów tylko pokonania innych drużyn.

Ale zachęcam do dalszego tego typu pomysłów tylko bardziej przemyślanych :)

• 0

Jestem na tak, fajny pomysl. Na pewno przyciagnelo by to pewna ilosc graczy na serwer  i zachęciło do rywalizacji. I nie, wcale nie pisze tego dlatego ze na x300 mam ponad 2 tysiace c4 xdd. pzdr.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Aski
      Witam, Więc o 06.00 rano nastąpił restart serwera (Hurt4u x3) po którym okazało się że brakuje helikoptera na bazie a mianowicie helikopter był Cleimowany przez gracza Lupus który siedział obok mnie przez cały czas. Nigdy wcześniej nie zdarzyła się podobna sytuacja :c.  Od pewnego czasu gramy na tym serwerze i nigdy nie było problemów przed restartem a tym razem sprawa potoczyła się innaczej. Nistety nie posiadam dowodów lecz przeszukanie logów powinno pomóc w znalezieniu błędów. 

Nick Graczy:
      Aski hurt4u.pl
      Lupus hurt4u.pl
    • By Bladi
      Twój Nick: Bladi Id konta: 76561198437506211 Data/czas bana: perm Nick Moderatora: nie pamiętam  Powód bana: rajd na kange Uzasadnienie: dostałem bana ponad pół roku temu i juz nie zamierzam rajdować na kange  W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach:  tak   
    • By Pszenica
      Twój Nick: C★N Słodz14k Data/czas bana: Nie pamiętam daty 2 miesiące czas Nick Moderatora: Nie pamiętam nicku było to około 2 miesiące temu Powód bana:Wbijanie się na kange JA SIĘ NIE WBIJAŁEM TYLKO MÓJ KOLEGA KENNYS Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay postanowiłem zareklamować sieć w niżej wymienionych miejscach: (i wiem, że nadal nie jest to gwarancją pozytywnego rozpatrzenia UB. Przykładowo na YT: kanał minimum 200 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni)
    • By KuczyN
      Nick na forum: KuczyN
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KuczyN
      SteamID: 76561198441913985
      Imię: Artur
      Mikrofon: Jest sprawny
      Mutacja: Jest
      Znajomość regulaminu: 9/10
      Znajomość gry: 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem w stanie poświęcić ok. 3-5h w dni szkolne a w weekend 5-10h
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na serwerach HW niestety nie
      Coś o sobie: Jestem Artur, interesuję się informatyką głownie programowaniem i chodzę do technikum informatycznego. W wolnym czasie gram w HW
      Dlaczego Ty: Ponieważ staram się pomagać nowym graczom w ogarnięciu gry, jestem spokojny , nie jestem toxic i myślę, że dobrze spełnię rolę Helpera.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...