Jump to content

CesarzPodrywu

User
  • Content Count

34
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About CesarzPodrywu

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

397 profile views
  1. CesarzPodrywu

s5 [Odrzucone][Helper] adi888

Ty się tu smarku nie udzielaj, dupa nie boli bo mamy drugą
  2. CesarzPodrywu

s5 [Odrzucone][Helper] adi888

Jestem na NIE. Toksyczny gracz, wyzywa na czacie bo go ktoś zrajdował.
  3. CesarzPodrywu

Poszukuje ekipy

#DO ZAMKNIĘCIA
  4. CesarzPodrywu

Poszukuje ekipy

#DO ZAMKNIĘCIA
  5. CesarzPodrywu

Poszukuje ekipy

Witam, poszukuje ekipy. Wiek 17 lat, po mutacji. Czas w grze 600 na non steam. Możliwość przekazania wiedzy na temat wchodzenia w skały, mogę przesłać pliki z ESP w zamian oczekuje ominięcia EAC. (Może żart, może nie) Full ogar, poszukuje dobrej ekipy
  6. CesarzPodrywu

Poszukuje ekipy

Witam, poszukuje ekipy. Wiek 17 lat, po mutacji. Czas w grze 600 na non steam. Możliwość przekazania wiedzy na temat wchodzenia w skały, mogę przesłać pliki z ESP w zamian oczekuje ominięcia EAC. (Może żart, może nie) Full ogar, poszukuje dobrej ekipy
  7. CesarzPodrywu

s3 [Odrzucone]brak unbana

Odwołanie] Twój nick CichyWielbicie Wzór: Twój Nick: Data/czas bana:60h Nick Moderatora:sebo Powód bana: wchodzenie w sciane podobno ale dowodów nie ma, Uzasadnienie(dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) dostalem bana o 18 w niedziele a mamy środe i jeszcze sie ban nie skonczyl a na60 h mial byc
  8. CesarzPodrywu

s3 [Odrzucone]BAN ZA TOTEM OBOK BAZY

I PO 3 PRIMO ŻADNEJ PODBUDOWY NIE BYŁO WGL NIE WIEM JAK SIĘ W SKAŁE WCHODZI NO LUDZIE CO TO ZA CYRK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  9. Nazwa tematu: [Odwołanie] Twój nick CichyWielbiciel Wzór: Twój Nick: Data/czas bana: 4800 minut Nick Moderatora: SEBO Powód bana: totem obok bazy która zostala zrajdowana niby przez skale Uzasadnienie(dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) po pierwsze primo tlumaczysz ze na 12h a o ile z lekcji matematyki wiem 4800 minut to 80h więc Tobie raczej radze wrócic na lekcje matematyki lub jak dajesz bana to przelicz na kalkulatorze, bez urazy. po drugie primo stojący mur i totem to dowód ze w skałe wchodzilem? zbieralem materialy z drugiej bazy a wy mi tu bana dajecie bo jakiś tłok w skale wszedł, ban bez podstawny, czekam na unbana, bądź jak cięzko wam przetrawić to na wasze rozumy to zmniejszenie czasu, matma się kłania widać, i nie zamykaj tematu bo jeszcze nie skończyłem dawac argumentow na ten cyrk
  10. CesarzPodrywu

s3 [Odrzucone]ban nie wiem za co

Nazwa tematu: [Odwołanie] Twój nick CichyWielbiciel Wzór: Twój Nick:CichyWielbiciel Data/czas bana: 4800 minut Nick Moderatora: SEBO Powód bana: niie wiem Uzasadnienie(dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) nie wiem za co nawet
  11. Witam, fajnym dodatkiem pod koniec wipe byłoby ogłoszenie zwycięzców danego wipe. Czyli kto miał najwięcej c4 i deto. Byłoby to fajnym dodatkiem, nagrodą mógłby być 1-2 zrespione itemy przez właściciela zaraz po starcie wipe dla każdego członka ekipy, lub darmowy vip. Skąd pomysł? Z ekipą wygraliśmy 1 wipe, a drugi sądzimy ze tez wygramy, mamy 1200 deto i 500 c4. Skąd pomysł #2? Poprawiłoby to znacznie rywalizację na serwerze, lub przyciągnie nowych graczy na serwie. Krótko mówiąc doceniona zostanie dużą liczba c4/deto i trud włożony w grę. Pozdrawiam #Dreamer
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...