Jump to content

NieSymetryczny

User
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About NieSymetryczny

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NieSymetryczny

  s8 [Pytanie] Dziwne podpięcie pod totem

  No akurat mieliśmy silnik, dużo czerwonej rudy, trochę niebieskiej, koła, ten strój przeciwpromienny cały set x2, poza tym masę materiałów do budowy, no trochę to dziwne
 2. Siema, wbijam sobie dzisiaj na serwa i okazuje się, że ktoś podpiął się pod mój totem (wszystko było zamknięte, nie było jak się tam dostać), okazuje się, że koło bazy pokawił się totem w którym są nicki graczy takie same jak w moim. Teraz pytanie czy jest to jakiś sposób rajdowania o którym nie wiem czy o co chodzi? Mój nick w grze to ๔คгย.
 3. NieSymetryczny

  [Odrzucone][odwołanie] Koresis

  Grałem z Koresisem w chwili gdy otrzymał bana i nie tylko, praktycznie cały czas ze sobą graliśmy i dalej nie widzę sensu w dawaniu mu bana Po za tym co z tego, że mogą się znać jaki to jest dowód w sprawie, są jakieś logi że odbierał od niego itemy, wchodził w interakcje poza czatem?
 4. NieSymetryczny

  [Odrzucone][odwołanie] Koresis

  Jaki jest sens banowania ludzi za odpisywanie cheaterom? Równie dobrze powinniście zbanować samych siebie, bo wpuściliście cheatera na serwer XD
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...