Jump to content

Kr3dka

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Kr3dka

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

207 profile views
  1. Kr3dka

PsychaSiada.pl

★★★ Serwery Counter-Strike 1.6 ★★★ Mod Serwera: Only DD2 IP Serwera: 51.83.214.206:27015 Ilość Slotów: 32 Lokalizacja Serwera: Polska Mod Serwera: JailBreak IP Serwera: 51.83.215.2:27015 Ilość Slotów: 32 Lokalizacja Serwera: Polska Mod Serwera: ZM+EXP IP Serwera: 46.29.21.219:27135 Ilość Slotów: 20 Lokalizacja Serwera: Polska ★★★ Serwery Counter-Strike: Global Offensive ★★★ Mod Serwera: GOMOD IP Serwera: 91.224.117.70:27050 Ilość Slotów: 21 Lokalizacja Serwera: Polska Mod Serwera: Only Mirage IP Serwera: 91.224.117.43:27160 Ilość Slotów: 21 Lokalizacja Serwera: Polska ★★★ Serwery Głosowe ★★★ Mod Serwera: TeamSpeak3 IP Serwera: 51.83.164.215:9987 Ilość Slotów: 124 Lokalizacja Serwera: Polska ★★★ Serwery Partnerskie ★★★ Gra: ARK:Survival Evolved IP Serwera: 46.251.245.136:22777 Ilość Slotów: 16 Lokalizacja Serwera: Polska
  2. Kr3dka

s1 [Odrzucone][Helper] Kr3dka

A ja się nie poddaje i gram dalej, staram się nad tym opanowywać i mi się to aktualnie udaje
  3. Kr3dka

s1 [Odrzucone][Helper] Kr3dka

Każdy potrafi się zdenerwować przy gierce i nie mów mi, że nie
  4. Nick na forum: Kr3dka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kr3dka SteamID: 76561199084105221 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ZACH Imię: Paweł Wiek: 16 Mikrofon: Jest, działa. Mutacja: Jest. Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: I tak i nie. Coś o sobie: A więc, mam na imię Paweł, aktualnie na swoim koncie posiadam szesnaście wiosen. Pochodzę z Kielc, które mieszczą się w województwie świętokrzyskim. Moimi zainteresowaniami są motocykle oraz informatyka. W moim garażu stoi Yamaha YZF 450, którą kocham sobie pośmigać w wolnym czasie po lesie, bądź pojechać na boisko. Przechodząc do moich pasji, tą główną jest pożarnictwo. Jestem aktywnym członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w miejscowości, w której mieszkam. Drugą moją pasją jest piłka nożna. Jestem również lewym skrzydłowym w Koronie Kielce '04. Jeśli chodzi o moją szkołę to uczęszczam do Technikum Zawodowego na klasie strażaka. Gdy skończę aktualną szkołę mam zamiar przeprowadzić się tymczasowo do Krakowa gdzie mieści się Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, do której chciałbym aplikować. Z mojego punktu widzenia jestem miłym, dość kreatywnym, pomocnym i wysportowanym chłopakiem. Resztę mojego wolnego czasu lubię spędzać przy komputerze grając w gry. Czasem spotykam się ze znajomymi, pokopać z nimi w piłkę. Przechodząc już do końca moim skromnym marzeniem jest zostanie strażakiem. Dlaczego Ty: Widzę, że brakuje administracji na s1, a tam teraz gram najczęściej, więc chciałbym pomóc przy pilnowaniu porządku na serwerze.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...