Jump to content

J3stemKoz4k

User
  • Content Count

29
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

1 Follower

About J3stemKoz4k

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. J3stemKoz4k

Wyrazy na ostatnią litere.

Lodzik
  2. Twój Nick: J3stemKoz4k Id konta: 76561198124126794 Data/czas bana: 01-12-2019 Nick Moderatora: nie mam pojecia Serwery na których masz bana: s1.hw69.pl. Powód bana: nie wiem nawet za co Uzasadnienie: nie mam jak uzasadnic skoro nie podano mi powodu bana nawet na ts3
  3. J3stemKoz4k

s1 [Odrzucone][Helper] wнιтe caт

Jestem na tak TNL ❤️
  4. J3stemKoz4k

s1 [Odrzucone]Ban for fun?

Zgadzam sie razem z Malinem oboje dostaliśmy bana i czekamy na dowody i rozwiązanie sprawy
  5. J3stemKoz4k

ts3 [Przyjęte][TS3] Odwołanie

dziękuje dostałem unbana
  6. J3stemKoz4k

Nie wszedł nic się nie odezwał i tylko usłyszałem że bana dostałem
  7. J3stemKoz4k

Po prostu sobie na taki zmieniłem przecież to nie jest podszywanie się chyba pod nikogo i za takie coś dostać bana na 14 dni ?
  8. J3stemKoz4k

Chciałbym odwołać się od bana trwającego 14 dni. Zostałem zbanowany przez NieMogeTak nie wiem nawet za co ponieważ miałem nick MogeTak? To nie jest podszywanie się pod nikogo... Jeśli można to prosze o szybkie rozpatrzenie tego odwołania Dołączam do tego screena .
  9. J3stemKoz4k

s1 Zmiana dachów na s1 :>

Świetny pomysł! Jestem na tak ,zawsze coś innego może przyciągnie więcej graczy. Baze będzie ciężej zrajdować bo zawsze od dachu każdy wchodzi bo kamienne na 1c4 idzie
  10. J3stemKoz4k

s3 [Odrzucone][Helper] Krille[X]

Jestem na nie ! -napisałeś wiek 17 i coś o sobie "mam 16 lat" -niezbyt ułożone podanie -czas jaki możesz poświęcić serwerowi - skoro piszesz ,że zachowujesz zazwyczaj kulture jeżeli owy serwer tego wymaga to chyba nie znasz zasad regulaminu
  11. J3stemKoz4k

ts3 [Odrzucone][TS3] KissMe

Jestem na tak -wiek -czas -kulturalny
  12. J3stemKoz4k

s1 [Odrzucone][Helper] Ukasz

Jestem na tak! + spełnia wymagania + czas jaki może poświęcić serwerowi - ubogie podanie
  13. J3stemKoz4k

s4 [Odrzucone][Helper] Jakub D

Jestem na nie! -niestosowanie się do wzoru -ubogie podanie -wiek
  14. Zobacz co napisałeś minutę wcześniej I po pierwsze helper ,a nie moderator.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...