Jump to content

Grapa

Nowy Helper HW
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Grapa

• Rank
    [ Nowy Helper S1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Grapa
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    600h

Recent Profile Visitors

85 profile views
  1. Moim zdaniem należałoby odświeżyć i urozmaicić rozgrywkę, może wtedy ludzie by wrócili
  2. Nick na forum: Grapa Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Grapa SteamID: 76561198154764348 Klan/Ekipa w jakiej grasz: STC Imię: Przemek Wiek: 23 Mikrofon: Posiadany Mutacja: Posiadana Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Praktycznie cały swój czas wolny, w dni robocze 4h+, weekendy 12h+ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywiście, że tak. Posiadam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wyżej wymienioną funkcje, bowiem pełniłem role [email protected] na dosyć dużej serwerowni minecraft, bywałem adminem na serwerach cs 1.6, możecie być pewni, że będę godnie i z honorem opiekował się Waszym serwerem. Coś o sobie: Cześć, na wstępie chciałbym dodać, że chciałem napisać podanie już wcześniej, ale postanowiłem poprawić swoją aktywność na serwerze, no więc... Mam na imię Przemek i mam 23 lata! Jestem zwykłym gościem, który lubi swój czas wolny spędzać przy komputerze. Na co dzień raczej bezkonfliktowy i miły gość, dający się polubić, a przede wszystkim jestem ludzki. Aplikując na tę stanowisko, muszę dodać, że nie jestem administratorem który kiedykolwiek kogoś faworyzował, nawet na wysokich stanowiskach. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Myślę, że jestem idealnym kandydatem na te stanowisko ponieważ, jak już wcześniej wspominałem, posiadam ogrom doświadczenia, potrafię sprawnie i bezstronnie rozwiązywać konflikty graczy, nie nadaje kar za nieszkodliwe zachowania, oraz nigdy nie wykorzystuje uprawnień w celu ułatwienia sobie rozgrywki. Znam tę grę jak własną kieszeń i niejedno krotnie pomagałem nowym graczom w wszelakich problemach dotyczących rozgrywki.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...