Jump to content

szymon7211

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About szymon7211

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Szymek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    300
  1. szymon7211

SPOKO ADMINISTRACJA

nie wcale dowodów nie miałem typ był na servie i to wam mówiłem Jesteście najgłupszą administracją dziękuje za wypowiedz
  2. szymon7211

SPOKO ADMINISTRACJA

widziałem że jeden miał coś z przodu s8 a drugi helper i tyle co widziałem bo próbowałem coś tam zrobić bo dużo deto straciłem przez nich
  3. szymon7211

SPOKO ADMINISTRACJA

Typ o nicku natalka grał na s6 i miał haxy. Administracja grała na drugim koncie i też miała haxy. Gdy wbiłem na ts3 i zacząłem przedstawiać całą sytuację powiedzieli mi że mają wolne i nic nie zrobią, a potem wydał się że grali na serwie bo wiedzieli o całym zajściu a nikogo więcej nie było na ts3 nie było tylko ja sam jako pierwszy pod konfidenciłem.
  4. szymon7211

SPOKO ADMINISTRACJA

N.I.E
  5. WITAM WASZA KOCHANA ADMINISTRACJA GRAŁA NA S6 I MIAŁA HAXY GDY PRZYSZEDŁEM Z TYM NA TS3 POWIEDZIELI MI ŻE MAJĄ WOLNE I GÓWNO ZROBIĄ BO CHCIAŁEM ZGŁOSIĆ ICH RÓWIEŚNIKÓW Z TEAM DODAM TO ŻE NIE GRALI NA SWOICH GŁÓWNYCH KONTACH TYLKO MIELI DRUGIE BO WIEDZIELI ŻE DOSTANĄ BANA REASUMUJĄC MACIE FAJNĄ ADMINISTRACJE ❤️ (psy)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...