Jump to content

Dambyl

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Dambyl

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Dambyl
  • Czas gry
    3894

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Dambyl

NAZWA ☚DevilS☛

Lider      Dambyl

vLider    Kaskader

Frapekk

2. Dambyl

s1 [Odrzucone]Helper Dambyl

kiedys sie zdarzaly teraz niebardzo sie udzielam
  3. Dambyl

imxady kazdemu w tej grze sie to zdarzalo niema swietych 😜 ale jest juz lepiej
  4. Dambyl

Nick na forum: : Dambyl Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Dambyl SteamID: 76561198320207611 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Lider DevilS Imię: Łukasz Wiek: 20 Mikrofon: Dobry Mutacja: : juz lata temu była Znajomość regulaminu: bardzo dobra Znajomość gry: bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: wolny każdy czas po pracy bądż też przed nia zależy od zmiany Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak 2 razy admin 1 raz moderator 1 raz helper Coś o sobie: Jestem Łukasz.Mieszkam na ślasku, interesuje sie grami komputerowymi oraz samochodami.Mechanik z zawodu ale po mechanikowemu nic mowić nie bede ;P.Lubie poznawać nowych ludzi. Dlaczego Ty: Myśle temu ze moje doświadczenie i pomysly moga pomóc w jakiś fajnych projektach np edycji map itd +lubie pomagać gracza i na tym sie skupiam jako administrator
  5. Siemka dalo by sie coś zrobić z moim podaniem z s1 ponieważ gralem sporo wczesniej tutaj na serwerowni 

a niewidze od 2tyg zadnego helpera na s1 i myśle ze bede dobra osoba na to miejsce z doswiaczeniem i odpowiednim wiekiem :)

1. !Dark!

!Dark!

Poprzednie Twoje podanie zostało odrzucone za słabą aktywność na serwerze. Popraw to + dobra opinia i myślę, że nie będzie problemów.

2. Dambyl

Dambyl

Aktywność poprawilem w ostatnim czasie i mam dobra opinie u moderatorów np. eN Mrokar a także Matheo

To panie Włascicielu jak dało by sie możesz sprawdzic jak to teraz wyglada z moja aktywnośćia 

3. xshootx

xshootx

nie polecam gracza toxic i ciągle grozi ddosami maszynką której nie ma :) 

6. Nick na forum : Dambyl Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Dambyl SteamID 76561198320207611 Imię: Łukasz Wiek: 19 Mikrofon: Posiadam Mutacja Posiadam Znajomość regulaminu;10/10 Znajomość gry: 10/10 (4.5kh) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tyg od 16 do 1 w nocy w weekendy od 9 do oporu Coś o sobie: Zapalony gracz w Hw.Jestem liderem swojej ekipy dawne Devils obecnie VT.Lubie grac i nieukrywam 4.5kh pokazuje to i myśle ze ponowny powrót na nonsteam bedzie dobra odskocznią dla mojej ekipy znudzonej serwerami pay to win Dlaczego Ty: Posiadam spore doświadczenie w moderowaniu na serwerach zawsze jestem bezstronny nie faworyzuje staram sie każda sprawe z kazdej perspektywy ocenić i mysle ze nadam sie do waszego zespołu Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję tak/myplanet,dayhurt,blackworld,bighurt.hurtmania,/
  7. Dambyl

s7 [Odrzucone][Helper] Dambyl

Nie pomyliłem się napewno
  8. Nick na forum: Dambyl Nick w grze: Dambyl Imię: Łukasz Wiek: 18 Mikrofon: Tak,sprawny Mutacja : Tak Regulamin: Znany w 100% tabela kar itd Znajomość gry: 10/10 1200h Na serwer mogę poświecić czas codziennie od 16-22 Chciałbym pełnić funkcję Helpera Jestem zapalonym graczem HW bardzo długo gram już na tej serwerowni mam sporo czasu który mogę przeznaczyć na grę Dlaczego ja : jestem myślę doświadczonym graczem już w HW mam sporo czasu na grę znam regulamin i myślę ze to właśnie ja powinę dostać te funckję
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...