Jump to content

Bartekaczu

User
  • Content Count

39
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Bartekaczu

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    RAFONUREK
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bartekaczu

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Nie można by było zmienić tego na po prostu zatrzymanie w miejscu? Łamanie nogi jest strasznie denerwujące dla osób które potrafią robić bh bez skryptów albo z góry co jest bardzo łatwe nawet dla nowych graczy.
  2. Bartekaczu

s1 [Odwołanie] Fat Glejak Son

Twój nick: Fat Glejak Son Id konta: 76561198377484559 Data nadania bana: 21.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 80 Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Przyznanie się Uzasadnienie: Była to niedziela około 11 z tego co pamiętam moderator chciał mnie sprawdzić a ja musiałem iść do kościółka bo tata nie lubi jak nie chodzę i powiedziałem, że nie mam czasu na pobieranie team viewera i sprawdzanie, dołączam nagrania z shadowplaya nvidii w różnych okresach czasowych nagrane obsem z datami filmików nie tylko z hw69. Nie mam nagrania z tego dnia ponieważ było rano i nic nie zapisywałem bo po prostu nic się nie działo.
  3. Bartekaczu

Chodzi o wchodzenie do góry budując małe ścianki pod sobą. A jeśli da się dodać nową mapę to napewno zachęciło by osoby do gry. Z mojego nie wielkiego doświadczenia wiem że ludzie często zaraz po starcie kończą wipe ponieważ inni zajmują im miejscówki bądź wysadzają ich c4 z kitów. Ewentualnie po prostu przeszkadzają wymuszając tym brak chęci do dalszej gry.
  4. Bartekaczu

Dzień dobry administracjo kochanych serwerów hw69 oraz dropków również z hw69. Szybka noc bo to nie jest trudniej tylko wkurza. Żelazne sufity eliminują limit budowy. Serwer x3 ale nie drop kolorków po 3 tylko od 3 do 9. Częstrzy drop deto nie jak na s5 oraz częstrze respienie skrzynek. Większy drop deto zlikwiduje problem sklejanych ścian na które narzeka tyle osób. Brak łamania nóg podczas bh a zastąpić to zatrzymywaniem się po kilku strefach ponieważ istnieje z tym bardzo wiele bugów takie jak boostowanie się ściankami. Aktywna moderacja (polecam się). Dodanie bardziej niestandardowych miejsc na meteor. Ograniczenie lagów które niestety pojawiają się na innych serwerach niż s1 w mniejszym czy większym stopniu. Ps: na serwerze non steam raczej nie da się zrobić mapy customowej chyba że z przerobionym clientem. Pozdrawiam weteran dropow na hw69.pl znany jako Rafonurek
  5. Bartekaczu

s5 bolt 2020

pan tutaj napewno ma aimbota bo akcje były takie 2 identyczne a taki strzał jest niemozliwy w 1 akcji nie miałem nagrywania ale tutaj mialem. +Pan pablo zabija ludzi tylko z bolta
  6. Wydaje mi się że gdyby na s5 byłaby szybka noc ludziom lepiej by się grało
  7. Tutaj mamy nagranie jak pan gra na espie najprawdopodobniej cała ekipa gra na wspomagaczach bo były takie przypadki że inni z tej ekipy zabijali mnie przez sciane ale tylko jednego udało się uchwycić na nagraniu. Pozdrawiam.
  8. Bartekaczu

s5 [Rozwiązane]Magazyn

Ok dziękuję za informację
  9. Bartekaczu

s5 [Rozwiązane]Magazyn

A za rajdowanie na kangę jest ban?
  10. Siemaneczko na s5 jest taki problem że magazyn można zrajdować na kangę. Kiedyś była blokada a teraz najprawdopodobniej niema bo ani młotek nie wypada i c4 też da się położyć.
  11. Co się stało z serwerem s11 v2 x3? Czy serwer będzie istniał?
  12. Uważam że powinien zostać przeprowadzony wipe na s5 ponieważ gra na nim mało osób.
  13. Nie przyszlo bo kanga byla w srodku i nic nie wskazywalo na to ze rajdowaliscie normalnie
  14. Durne tłumaczenie jak probowaliscie i nie wyszło? Mieliscie autoryzacje w totemie wiec chyba wyszło.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...