Jump to content

Bartekaczu

User
  • Content Count

28
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Bartekaczu

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bartekaczu

s5 [Rozwiązane]Magazyn

Ok dziękuję za informację
  2. Bartekaczu

s5 [Rozwiązane]Magazyn

A za rajdowanie na kangę jest ban?
  3. Siemaneczko na s5 jest taki problem że magazyn można zrajdować na kangę. Kiedyś była blokada a teraz najprawdopodobniej niema bo ani młotek nie wypada i c4 też da się położyć.
  4. Bartekaczu

itemv2 s11 v2 x3

Co się stało z serwerem s11 v2 x3? Czy serwer będzie istniał?
  5. Bartekaczu

s5 Wipe na s5

Uważam że powinien zostać przeprowadzony wipe na s5 ponieważ gra na nim mało osób.
  6. Nie przyszlo bo kanga byla w srodku i nic nie wskazywalo na to ze rajdowaliscie normalnie
  7. Durne tłumaczenie jak probowaliscie i nie wyszło? Mieliscie autoryzacje w totemie wiec chyba wyszło.
  8. Bartekaczu

s5 [Przyjęte]Zrajdowali mnie kangą

a dostaną tego bana? Ale co im po banie jak id razu nowe konta a w baze maja wszystko Chyba ze cala ekipa dostanie Proponuje /regulamin w grze. 😛
  9. Bartekaczu

s5 Drop

Zwiększenie dropu zelaza Uważam ze reszta drop zelaza jest zbyt mały jak na x3 wydaje mi sie ze da sie to ustawic a nie ze wszystko x3 niebieskiego i zielonego tez jest troche przy mało i cała gra opiera sie na wiertłach (nie wiem czy ktos juz dawał taki pomysł ponieważ jestem nowy na forum).
  10. Bartekaczu

Wiatrak na Redzie @marszol Jesli bedzie mozna to ja chce odzyskac moje auta i itemki z ich bazy bo to naprawde byl nasz rekordowy wipe a tu taka sytuacja C4 juz tam pewnie nie ma ale bylo tam duzo kolorkow a naprawdę szkoda tych 8 dni grania.
  11. Bartekaczu

A to nie zbanujecie całego klanu? (moga zrobic multi konta i sie przetepac) ja nie muszę miec tych itow ale chce zeby oni nie mieli chociaz. Ale jak by sie dalo to chetnie Masz punkta za to Czekaj jak du dodac ta reputacje? bo na innym serwie podobne cos bylo. mozna ta baze moja?
  12. Bartekaczu

Hmm dostaną karę? To jest cała ekipa dalibyscie mi ta baze? (moją)
  13. Bartekaczu

przy drzwiach? to ja bo ta gorze autorki nie spikali myslalem ze moze zle zrobili Mam sie pozegnac z wipe czy jest szansa jakas?
  14. Bartekaczu

Gra z nimi jeszcze kamełełon Moge dac ich profile steam nawet. ale tego kamełełona nie było na rajdzie wierzy mi ktos w koncu ze mnie zrajdowali czy ciagle za mało?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...