Jump to content
mlodyyeti

s6 BAN na s6 o co tu chodzi

Recommended Posts

Typ który zgłosił do ADM pisał mi że zglosil za latanie ty piszesz ze dostalem bana za niewstawienie sie na sprawdzenie i piszesz ze skad wiesz ze nie usunąłem cheatów których nie miałem WTF

Bez tytułu.png

Czego nie rozumiesz? Gdy sprawdzamy, zapraszamy na ts3, dajemy każdemu graczowi 5minut na wejście, gdy ten czas minie dajemy bana jak za cheaty. Kręciłeś całą sytuacją, to że chciał wejść na twojego discorda to tylko jego własne chęci, których i tak nie wykorzystałeś, nie ma tu nic dziwnego w tym co ci odpisał.

Ale pisalem ze mi nie dzialalo zaproszenie moze źle przepisalem z czatu lub po prostu źle wchodziłem wiec napisałem zeby wbił na mojego dc i mnie sprawdzil a tego nie rozumiem ze ktos mnie zglosil za cheat wiec musi miec dowody na to ze mam i ja chce zobaczyć co niby cheatowalem 

Dowody są dla administracji, ban został i tak nadany za niestawienie się na sprawdzenie.

ku**a powtarzać ciągle to samo ehhh ale jak sie wbija na serwa specjalnie zeby sprawdzić kogoś to trzeba mieć dowody a ja wiem ze nic nie miałem jakiś dzieciak się spłakał bo nie zamurował a ja przez sciany przechodze becz00nia z tej serwerowni 

Bana nie dostałeś za nic ,zawsze jest jakiś powód ,a ty dobrze wiesz za co dostałeś. ImxAdy napisał zrozumiale ,że dowody są dla administracji.
Piszesz ,że masz beke z tej serwerowni a domagasz się odbanowania? Zastanów się zanim coś napiszesz. 

• Like 1

Probuj napisac odwołanie w odpowiednim dziale. Tutaj zamykam

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Aleksi1305
      nick:misi3k^^
      id konta: 76561198879018867
      data nadania bana: ok.rok
      czas jaki został: perm /:
      nick moderatora: nie pamiętam 
      powód bana: aim/bodzio
      uzasadnienie: myślę że przez ten rok myślałam nad tym (czitowaniem) i zdałam sobie sprawe że nie ma to sensu i że dalej chciała bym grać na serwerowni hw69.pl ponieważ jest to bardzo fajna gierka pozdarwiam 🙂
    • By OjciecVanish
      Nick: Ojciec Vanish Id konta: 76561198196340128 Data nadania bana: 14.01.2020r. Czas jaki pozostał do końca: 29 ; 89 Nick moderatora: Nie było na serwerze nikogo z moderatorów Serwery na których masz bana: s6, s8, s1, s5, Powód bana: Nieznane Uzasadnienie: Przy strzelaninie ban znikąd 
    • By stary2
      Twój nick: STARY PRZEBUDZENIE MOCY Id konta: Nie znam Data nadania bana: 01.14.2020 Czas jaki pozostał do końca: 59dni Nick moderatora: nie znany Serwery na których masz bana: connect s8.hw69.pl Powód bana: nie znany Uzasadnienie: poniewasz dostałem go tylko dla tego ze nie moglem wbic na rt W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nie mam ale polecam wasz serwer bo jest najlepszy
    • By kacperixon69686
      Buduje sobie Buduje nie i nagle dostałem bana na 30d nie wiem za co i czy ktos mi pomoze ??
    • By OutlawTeam
      Twój nick: Outlaw Id konta: 76561198308603843 Data nadania bana: 2020-01-06 Czas jaki pozostał do końca: 30  Nick moderatora: ---- Najprawdopodobniej Maszyna Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: (Podobno) Cheaty Uzasadnienie: Zostałem zbanowany z powodu cheaty choć mnie nie było na serwerze 😆  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay : Hmmm dałem np dziś propozycję do rozbuodowy serwera 😆 I będę dawał dalej propozycje bo gracze zawszę chcą by było jak najlepiej  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...