Jump to content

Recommended Posts

4ND3RKI to elitarna grupa składająca się z 1 gracza, Która jest na kazdym wipe na swerwerzerafser s10 TOP 1 
Chciałem wam powiedzieć wszystkim ze ezz jesteście 

• Haha 3
  • Not sure if trolling or stupid 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MacieG1
      Wipe na serwerze x100 itemV2 nie odbył się na czas ( 2 raz z rzędu) Czy może ktoś zrobić wipe ? 
    • By vscream
      Twój Nick: _vscream  Hurt4u.pl
      id konta: 76561198307411517
      Data/Czas bana: około 21
      Nick Moderatora: Dracarys - On był tylko w tym czasie na serwerze 
      Powód:  Nieznany
      Uzasadnienie: Nie wiem nawet za co dostałem perm bana nie mam podanego powodu
      w ramach prośby o ub i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Grafika

• By ElPablo
      Nick na forum: ELpablo Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  ★ŤĤŤ★ LaMuS HW69.PL SteamID: 76561198309505024 Imię: Zdzisław Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam . Mutacja: Tak. Znajomość regulaminu: Tak. Znajomość gry: Bardzo Dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 6-10 godzin dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, Ale na innej serwerowni. Coś o sobie: Mam na imię Zdzisław, chce zostać helperem na serwerze S10 , posiadam bardzo dużo czasu który mogę przeznaczyć na pomaganie na serwerze.umiem rozwiązywać problemy. Jestem miły dla innych gracza, nie lubię toksycznych graczy. Uwielbiam rozmawiać z innymi ludźmi. Dlaczego Ty: Chce pomagać ludziom na serwerze i zwalczać problemy które będą się pojawiać.Mam bardzo dobra znajomość gry, jestem bardzo pomocny lubię rozwiązywać o problemach, Proszę o rozpatrzenie mojego podania.
    • By MacieG1
      Dziś o 16 miał odbyć się wipe serwera s10 natomiast nadal się nie odbył. Będzie dziś czy trzeba czekać ?

Przepraszam , juź był , sprawdzałem chwile temu i nie było
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...