Jump to content

F1L1P1NO

User
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

2

F1L1P1NO last won the day on July 23

F1L1P1NO had the most liked content!

Community Reputation

10 Przyjazny

About F1L1P1NO

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. F1L1P1NO

s5 Krótsze WIPE

Jestem na tak, chętnie pogram :D.
  2. Twój Nick: |SHIGI|千丨ㄥ丨卩丨几ㄖ Id konta:76561198846328226 Data/czas bana: 26 mar 2019 (jedyna jaką pamiętam) Nick Moderatora: Kampai,D4W1D,Stalker(Dracarys),!Dark!,Huczi,En, Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Ban był nadany 100% prawidłowo. Uważam, że wystarczająco długo miałem bana(prawie 4 miesiące, licząc tę datę, a nie inną, ponieważ tamtej nie pamiętam). Zmieniłem się wystarczająco, widać po mojej dzisiejszej rozmowie na centrum pomocy, w której uczestniczyli @!Dark!@Kampai@FrostyKEBAB@Madani@Jarek @Neyst. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: W zasadzie nie mam niczego takiego, jednak dziś oraz tydzień temu podawałem sposoby blokowania cheatów, wchodzenia do skał i innych rzeczy tego typu.
  3. F1L1P1NO

s10 4ND3R king

Jedyne co zostawie po sobie w tym temcie to, ze ejstes dropem 😘
  4. F1L1P1NO

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

Ogólnie ten pomysł nie ogranicza się tylko na v2, gracze napewno by chcieli takie coś na v1, by pompa nie zajeła top1 miejsca na mapie xD.(tak chodzi o magazyn tak zwane Jonty).
  5. a takie pytanko, czemu jako svip muszę czekać w kolejce jako zwykły gracz, bez ,,golden ticket".
  6. Witam. Wychodzę dzisiaj z propozycją na temat zablokowaniu odbierania kitów vip i wyżej. Ogólnie chodzi o to by, nie dało się odbierać kitów przez 1-2h wipe, w których znajdują się bronie. Ponieważ, początek nie powinien wyglądać w taki sposób, że wpisujesz sobie kit vip i wyżej masz bronie i tak naprawdę masz już wszystkie dobre miejsca zajęte wystarczy pomyśleć :D.
  7. wbijaj ciągle, wbijesz po kilku próbach. Też miałem ten błąd, jednak wbiło mi za 10 razem.
  8. To co robimy masówkę by mieć moderatorów?
  9. na nie, administracja nie ma na takie coś czasu. Dasz na jeden serwer, musisz na pozostałe by gracze nie czuli się pokrzywdzeni.
  10. F1L1P1NO

ts3 [Przyjęte][TS3] HADES

Jestem na tak
  11. F1L1P1NO

s12 [Przyjęte][Helper] Deywis

Bardzo dobry kumpel, miła osoba. Osoba o większej inteligencji. Wielki plusik
  12. F1L1P1NO

⚡ Klan Pioruny ⚡

Jeżeli chcesz 1v1 czy cos pisz, bo to nie jestes miejsce od tego
  13. F1L1P1NO

⚡ Klan Pioruny ⚡

Mniej dedow mialem ja od was i zajmowalem 7 miejsce
  14. Nick na forum - F1L1P1NO Nick na serwerze - 千丨ㄥ丨卩丨几口///<3 Steamid- 76561198846328226 Imię- Filip Wiek- 16 Mikrofon - Posiadam Mutacja - Jest od jakiś 2-3 lat Znajomość regulaminu- 8/10 Znajomość gry - 9/10 Czas jaki mogę poświęcić serwerowi - Zależy od tego czy nigdzie nie wyjdę. Jak nie wyjdę mogę poświęcić bardzo dużo czasu, jednak jak wyjdę to max 4-5h(bez znaczenia czy w tygodniu czy w weekend) Czy pełniłem taka funkcje- Oczywiście, pełniłem takową funkcję na v1 s5 na waszej serwerowni. Coś o mnie - Chłopak o przeciętnej inteligencji lubiący wychodzić z domu i spędzać czas ze znajomymi. Interesuję się ładnymi szybkimi autami. Dlaczego ja - Iż gdyż ponieważ, na serwerze jest dużo osób, które wyzywają innych. Wczoraj nazwałem jakiegoś gracza debilem, jednak to było całkowicie świadome, ponieważ gracz ten obrażał serwer oraz administracje. Na pewno pomógłbym w sprawie cheatów v1, gdyż cheaty na v1 to była moja wina mogę się tym poprawić sprawdzając graczy za zgoda wyższej administracji. Pozdrawiam Filip i życzę miłego dnia TEMAT NIE JEST TROLLEM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...