Jump to content

♛Yankes♛

Pener
  • Content Count

34
  • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About ♛Yankes♛

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ♛Yankes♛
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000h

Kontakt

• GG
    nie mam
  • Email
    sony.piotr@o2.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ♛Yankes♛

s2 [Przyjęte][wipe] s2

wiesz już dużo razy pisałem żeby wipe odbył się wcześniej i zawsze wbijali ludzi wystarczy ze zoabaczą ile jest graczy na servie
  2. ♛Yankes♛

s2 [Przyjęte][wipe] s2

ej jest pytanko jak chcesz zapytać ludzi czy chcą wipe na s2 jak aktualnie jest 0 gracz ?
  3. ♛Yankes♛

s2 [Przyjęte][wipe] s2

I jak starczy ludzi aby wipe odbył się dziś czy potrzeba więcej głosów 😈💪
  4. siemka od dziś widzę że na serwerze s2 gra już mało osób co wy na to żeby wipe odbył się jutro a nie w piątek serdecznie zapraszam do głosowania w ankiecie
  5. siemka ja w sprawie podania jestem dziś do dyspozycji jeśli ci to pasuję 

6. ♛Yankes♛

s2 [Odrzucone][ Helper ] ♛Yankes♛

???
  7. ♛Yankes♛

s2 [Odrzucone][ Helper ] ♛Yankes♛

zmienione
  8. Nick na forum : ♛Yankes♛. Nick w grze ♛Yankes♛. Imię : Piotrek. Wiek : 18. Mikrofon : Tak. Mutacja : Tak. Znajomość regulaminu 8/10. Czas jaki mogę poświecić grze : zależy tak około 4 - 8 h . Znajomość gry: 8/10. Coś o mnie : Interesuję się motoryzacja informatyka oraz od nie dawana zaciekawiła mnie elektryka w wolnym czasie uprawiam różne zajęcia Czy Pełniłem kiedyś te funkcje : Tak na waszej serwerwoni Dlaczego ja : widząc wielkie zmiany w postaci dużej ilość osób grających na serwerze s2 chcę zapanować nad czatem aby nikt nikogo nie obrażał ani nie używał wulgaryzmu z byt często oraz chcę pomagać graczom tak ja tylko mogę . Steam id : 76561198372538653
  9. Jak najbardziej jestem na tak. Mogę się zgodzić z tym że wybuch meteoru trwa z byt zakrotko i powinien zostać przedłużony bo naprawdę jak na server classic to o wiele za krótko mam nadzieję że meteor zostanie wydłużony o te 15 minut. Pozdrawiam Yankes 😝
  10. Co wy na to drodzy gracze hurtworlda aby wipe na serwerze s2.Hw.69 odbył się dziś zapraszam do głosowania na ankiecie
  11. ♛Yankes♛

s6 [Przyjęte][Helper] Levinter

Levinter na helpera jestem na tak bardzo dobry gracz spokojny i uczciwy . Jeszcze raz jestem na tak
  12. ♛Yankes♛

s2 [Przyjęte][Helper] Yankes

Przepraszam, że nie odpisałem, lecz nie miałem dostępu do komputera i nie miałem jak odpisać, dzisiaj również nie mogę, lecz jutro mógłbym wbić na rekrutację jutro, o godzinie której Ci odpowiada.
  13. ♛Yankes♛

s2 [Przyjęte][Helper] Yankes

Nick na forum : Yankes. Nick w grze Yankes. Imię : Piotrek. Wiek : 17. Mikrofon : Tak. Mutacja : Tak. Znajomość regulaminu 7/10. Czas jaki mogę poświecić grze : zależy tak około 3 - 6 h . Znajomość gry: Całkiem spore. Coś o mnie : Interesuję się motoryzacja oraz informatyką w wolnym czasie lubię uprawiać sport ? Czy Pełniłem kiedyś te funkcje : Tak na waszej serwerwoni Dlaczego ja : chcę pomagać innym graczą w ich problemach oraz żeby czat nie był zaśmiecany wulgaryzmami . Steam id : 76561197960287930
  14. Siemanko mam pytanko jest jakaś szansa zrobienia wipe dziś na s2 a nie jutro . Czekam na odp Yankes
  15. ♛Yankes♛

s2 [Rozwiązane]wipe

proponuje zrobienie wipa dzis poniewaz i tak nikt nie gra a po wipie so spore szanse na wbicie sporu graczy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...