Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

ciuuX

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

• Time Online

2d 2h 2m 19s

Reputacja

0 Neutralny

O ciuuX

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ciuuX
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    222
  1. nwm, a kedy dodasz tan mod na niebieskie
  2. ok, czyli nie nie jest dodany ten mod
  3. może coś się stało i nie dodało tych drzwi a może wejdz na sewer i sprawdz czy są te drzwi może tylko ja i inni garcze ich nie mają
  4. nie ma tej modyfikacji. Pobierałem dzisiaj mady i dalej nie ma
  5. przepraszam mozna wipe na s3 jzu zrobić bo juz nikt nie gra. są tylko 3 osoby
  6. mozna zorbić wipe na s3 bo jzu nik prawie nie gra

7. nie albo ja nie mam tej modyfikdacji a kiedy je dodali a jest opis modyfikacji jakie są
  8. czm na s2 nie ma jeszcze wipe 

1. !Dark!

!Dark!

WIPE na s2 zrobiony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK