Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie i chciałbym poinformować o zakończeniu konkursu :

a oto jego krótkie podsumowanie

Dla zainteresowanych posiadam jeszcze Jeden KOD na VIPA : SZCZEGÓŁY na YouTube 

PUNKTACJA !!

#1 - 81 Paraseus FAME
#2 -  48   KODI
#3 - 92 PARACERRY FAME ( 2 BAZA )  

#4 - 122 ekipa OSP !! 

Dzięki i mam nadzieję że do ZOBACZENIA … budujcie pokazujcie zapraszajcie , wpadniemy nagramy i was pokażemy !!  

• Like 2

Jej wygrałem 2000monet już posiadam vipa na serverze s1 polecam oraz czekam na więcej pozdrawiam :D

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By KeniuQ
      Witam, 
      ostatnimi czasy po kilku dniach grania na serwerze robi się nudno, brakuje rozrywek, więc przychodzę z propozycją dodania na koniec wipe konkursu na najładniejszą baze. Do wygrania mogą być np. vipy, lub jakieś itemy na następnym wipe. Myślę że odpowiednie nagrody zmotywowały by ludzi do budowania większych baz ,a co za tym idzie dłużej by ich nikt nie zrajdował i na serwerze było by więcej osób :) Nawet grając solo w 3 tygodnie da się postawić potężną baze,więc pisanie typu ''największe ekipy i tak będą wygrywać'' jest bez sensu. Można np. wyłaniać 3 najlepsze bazy i nagradzać budowniczego, najlepszego E-vipem, kolejnego S-vipem i ostatniego na podium vipem :) Myślę że to spoko rozwiązanie i w ostatni tydzień wipe na serwie nie było by 5 osób :)  
      Także żeby nie było faworyzacji mogą to sprawdzać moderatorzy z innych serwerów lub najlepiej właściciel,wtedy było by 1000% legit. Kiedyś podobny konkurs był na serwerze Boberworld i miał on mega popularność.
      Dziękuje i pozdrawiam KeniuQ :)
    • By phhh
      Witam proponuję dodać plecak do zwykłego Vipa
    • By L4K1_Gaming
      Witam wszystkich graczy Hurtworld!
      Szukam ekipy!
      O mnie;
      - 15 lat
      - 700h Steam / +400 Non-Steam
      - Czas na grę - Weekend + parę dni w tygodniu (2/3 zdarza się że nawet 4)
      - Gram zazwyczaj na x3/x5
      Na resztę pytań odpowiem chętnie na priv.

Oczekiwania;
      - Miła atmosfera
      - Wiek +14 (chociaż aby była mutacja)
      - Ogarnięta ekipa
      Link do profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198347975351/
      Pozdrawiam.

• By The3plelul
      Witam,
      parę dni temu kupiłem sobie Vip'a na serwerze s4 (x50). moje pytanie czy dałoby rade przenieś tego Vip'a na serwer x15 (chociażby na 1 wipe niech stracę )
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...