Jump to content
  • 0
JanuszKromka

s5 Wipe co miesiąc

Wipe S5  

4 members have voted

1. 1. Wipe

• co miesiąc
      4
    • bez zmian
      0

Question

Witam, Janusz Kromka z tej strony. Po mojej wnikliwej analizie i głębszym przemyśleniu wychodzę z propozycją zarówno dla administracji jak i graczy serwera s5.

Uważam, iż znakomitym pomysłem byloby przywrocenie wipe co miesiąc, ewentualnie co 5 tygodni. Z moich obserwacji wynika ze po 4tyg na serwerze panuje jedna ekipa i gra traci sens. Zachęcam wszystkich do dyskusji i wyrażania własnych opinii na ten temat.

Pozdrawiam Kromka 

Edited by JanuszKromka

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
16 godzin temu, JanuszKromka napisał:

znakomitym pomysłem byloby przywrocenie wipe co miesiąc

Jakie przywrócenie? Skoro WIPE praktycznie zawsze trwał tu i trwa 2 miesiące? Stwierdzenie `przywrócenie` miałoby sens mając na myśli właśnie WIPE dwumiesięczne.

Zresztą

16 godzin temu, JanuszKromka napisał:

Po mojej wnikliwej analizie i głębszym przemyśleniu

Chyba nie była taka wnikliwa, gdyż wątek na ten temat już istnieje i tam najlepiej kontynuuj: 

Plus głosowanie swoim multikontem w ankiecie to na pewno nie jest dobre rozwiązanie :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By eN.
      Zwracamy się do Was z prośbą o udział w Ankiecie. Możecie w niej odpowiedzieć na pytanie "Co ile ma się odbywać wipe na serwerze S5".

Ankieta zostanie zamknięta 13 w piątek o 20.

Możecie również składać sensowne propozycje.

Miłej gry!
    • By BOJKA20
      Twój Nick: @_BOYKA_@PL hw69.pl  Id konta: 76561198363731927 Data/czas bana: 30.07.2019, po 22:00 Nick Moderatora: Dark Powód bana: Posiadanie wspomagaczy Uzasadnienie Tak miałem pobranego bodzia ale go nie używałem bo nawet mi nie działa przynajmniej tak myślałem. A wyszło że działo. Cheat bodzia został usunięty z komputera W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach wrzuciłem filmik reklamujący serwerownie. Jest na dzień dzisiejszy tam ponad 1k wyś
    • By Infinity
      Nick na forum: Infinity Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Infinity SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198087551304 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JD Imię: Mikołaj Wiek:  18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem do dyspozycji po 7-8 h dziennie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Mikołaj, mam 18 i jestem z woj Mazowieckiego. Interesuję się sztukami walki,grami i filmami. Moim hobby jest zarówno uprawianie sztuk walki jak i oglądanie filmów przede wszystkim firmy "marvel". Moim bocznym hobby jest gra w cs, na skutek dobrej gry dostałem się do upragnionej drużyny i tam siedzę już od 2 lat, mamy małe osiągnięcia w lanach wojewódzkich jak i miastowych w swoim rejonie. Dlaczego Ty: Jestem osobą, która lubi typowy "survival", która zna zasady i regulamin owej wyspy. Nie przepadam za osobami, które tepają się do kogoś w celu wymiany a potem przychodzą i niszczą "bazę". Chciałbym tutaj przede wszystkim wprowadzić tutaj żelazne zasady, które będą pomagać słabym graczom by ci silniejsi nie "znęcali" się nad nimi. Dzisiaj byłem świadkiem jak jedna ekipa kazała robić "loda" osobie by dostać żelazo. Takie akcje są nie na miejscu a dzieci w wieku 12-14 lat robią co chcą.  
    • By Gacek
      Twój Nick: Gacek Id konta:76561198190809349 Data/czas bana:marzec albo kwiecień Nick Moderatora: Marszol albo Matheo Powód bana: grałem na hinolu Uzasadnienie: nie chce grać jusz na cheatach zrobiłem format  a na serwerach steam nie da sie grać bo kazdy na bodziu lata W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: promował bym sieć serwerów w postaci nicku i  avataru  polecam wasz server na grupach steam i  moim znajomym    
    • By King
      Twój Nick: KIng Id konta: 76561198428693292 Data/czas bana: 21.08.2019r  365 dni  Nick Moderatora: matheo0192 Powód bana: multikonta ,  czity Uzasadnienie: (Uważam że nie powinienem dostać bana ponieważ nie zostałem zgłoszony na forum a gdy tylko moderator wszedł na serwer dostałem bana a zaraz po nim gracz Merlin napisał że wiem za co czyli wychodzi na to że te osoby są w dobrym kontakcie i gdy tylko podpadłem Merlinowi (przez to że go zabiłem) dostałem bana za rzeczy których nie zrobiłem nie dość tego miałem na tym koncie evipa  który kosztuje 60zł z czego wynika że trzeba by być nie mądrym żeby na takim koncie używać czitów, jeśli chodzi o multikonta kolega poprosił mnie żebym za niego odebrał  kity z vipa  co mogło spowodować zmiany odresu ip. Są osoby które mogą to potwierdzić.  Poniżej jest dowód na multikonta a jeśli chodzi o czity to jedyne co mogę powiedzieć to że musiał bym być idiotą  żeby z evipem grać na czitach po zza tym nie ma wątku na forum z dowodem na rzekome czity  gdy ja chciałem zgłosić gracz to administrator kazał mi napisać na forum zgłoszenie tej osoby gdzie pisze następująca treść Dowód (dowody podajemy obowiązkowo w spojlerze!! - w przeciwnym wypadku kosz z automatu https://zapodaj.net/fef5fe48efdb7.png.html link do skrina
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...