Jump to content

Ryder

User
  • Content Count

19
  • Last visited

• Days Won

1

Ryder last won the day on January 5

Ryder had the most liked content!

Community Reputation

11 Przyjazny

About Ryder

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    [ZBW] RyderHere hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    200h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ryder

s1 [UB] DYgi

Nie da się dostać bana bez powodu, ewidentnie miałeś cheaty albo ktoś z kim grasz.
  2. Ryder

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Predzik

Bany nigdy nie są nadane niesłusznie, jeżeli dostałeś go to ewidentnie z jakiejś przyczyny.
  3. Ryder

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Nie rozpisałeś się mocno w podaniu ale wiek oraz doświadczenie to bardzo duży +. Jestem na TAK
  4. Ryder

s1 [Odrzucone][Odwołanie]*TWT*NoWay

Dostałeś bana za cheaty i nie ma co dyskutować, 17 dni to nie jest dużo i możesz je przeczekać. P.S następnym razem patrzcie kogo dodajecie do clanu.
  5. Ryder

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <KreciQ>

Bez dowodów nawet nie masz na co liczyć.
  6. Ryder

s1 [Odrzucone]Helper Dambyl

Nie umiesz utrzymać języka za zębami, strasznie prowokujesz. Jestem na NIE.
  7. Ryder

s1 [Przyjęte]helper elpatron1994

Najpierw to naucz się dobrze pisać a potem bierz się za pisanie podania na helpera bo to wstyd dla całego zespołu administracyjnego jak i serwera że taka osoba dostała range Helper. Jestem na NIE
  8. Ryder

s11 [Przyjęte][Helper] hurt4u.pl NNiko

Nigdy nie grałem na s11 więc nie mogłem zobaczyć twojego zachowania wobec graczy, ale wiek odpowiedni, a podanie naprawdę się przyjemnie czyta. Jestem na TAK.
  9. Ryder

s5 [Odrzucone][Helper] WaDeeki

Nie widziałem jeszcze oszusta w administracji i mam nadzieję że go tam nie zobaczę. Jestem na NIE
  10. Ryder

s8 [Odrzucone][HELPER] Gizmon

Nigdy nie widziałem cię na serwerze ale nie da się spamiętać wszystkich gracz. Wiek odpowiedni, regulamin znasz, ogarniasz grę i podanie napisane schludnie aż miło je się czyta, myślę że można by było dać ci szansę. Jestem na TAK
  11. Ryder

s1 [Odrzucone][Helper] iDremus

Jesteś bardzo wulgarną osobą, jestem na NIE.
  12. Ryder

s1 [Odrzucone][Helper] LwG#Młody

Przyjemnie się z tobą gra ale nie masz mutacji a napewno nie ukończyłeś 16 lat, Jestem na NIE.
  13. Ryder

s1 [Przyjęte][Helper] chodu

Ale nastepny jest nasz
  14. Ryder

s1 [Przyjęte][Helper] chodu

Jestem na tak - pomocy - aktywny - miły
  15. Ryder

s1 [Odrzucone][Odrzucone][Helper] Chodu

Jestem na tak - pomocy - aktywny - miły
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...