Jump to content
  • 0
tobi11xp

s6 [Rozwiązane]Zakup vip

Question

Zakupiłem eco vip a na drugi dzień normalnego vipa i nie działa mi ,gra uznaje jakbym nadal miał eco bo nie działają komendy vip jedynie tego eco 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hej, zakupiłeś obydwie rangi na konto steam: tobi11xp(76561199024677531) i one tam się znajdują, jednak z tego co widzę ostatnie logowanie na te konto było 6 kwietnia.

• 0

nie mogę do nikogo pisać ,wyskakuje ,że mogę wysłać 0 wiadomości dziennie

!Dark!

ostatnie logowanie było dziś i właśnie nie działają komendy z drugiej rangi

• 0

Raczej już możesz, ale nadal nie wiem po co.

6 minut temu, tobi11xp napisał:

ostatnie logowanie było dziś i właśnie nie działają komendy z drugiej rangi

Dziwne jakby działały skoro wchodzisz na koncie tobi1234519000(76561199003085157).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By YTadm
      Nick na forum: YTADM Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: LAMBO SteamID:  76561198364997526  Klan/Ekipa w jakiej grasz: THC Imię: Hubert Wiek: 14 Mikrofon: tak Mutacja: nie Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: 7,5 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: Nazywam się Hubert mam lat14  moim hobby jest granie i pomaganie innym. Dlaczego Ty: Wiem że się nadam na to stanowisko względu tagiego że pomagam dużo osobom potrafię też rozwiązać konflikty.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...