Skocz do zawartości
  • 0
G3neraL

s1 [Rozwiązane]Za co dostałem bana?

Pytanie

Dostałem bana kiedy nie było mnie na serwerze, powód nie jest napisany więc nie wiem za co, proszę o pomoc :(

• Nie podoba się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Ban otrzymany w wyniku odpowiedzialności zbiorowej. Jeśli chcesz się odwołać/wyjaśnić pisz odwołanie w odpowiednim dziale.

Odpowiedzialność zbiorowa - podziękuj kolegom z ekipy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A może tak zacznij od tego kim jesteś?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Graczem serwera hw69 na s1, ranga svip, ekipa TWD, steamid 76561198295345763, coś jeszcze jest potrzebne bo nigdy nie miałem podobnej sytuacji?

Edytowane przez G3neraL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nigdy nikt z TWD nie miał podobnej sytuacji. Oni nigdy nie rajdują na kangę, zawsze są niewinni. Wszyscy się na nich uwzięli baa grając tu tyle czasu nadal nie zapoznali się z regulaminem serwerowni. Brawo ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wasze tłumaczenie sprawdzaliśmy czy ceki nie są zbugowane 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

"wasze" ja gram w tej ekipie od tego wipa i nie było mnie wtedy na serwerze, w regulaminie nie ma czegoś takiego jak Ban dla całej ekipy za zrobienie czegoś przez jednego członka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Twd mogło Cie uprzedzić, że rajdując nielegalnie leci cała ekipa. A Ty zanim zacząłeś z nimi tu grać mogłeś wejść i zapytać o opinie. Wtedy wolałbyś grać sam.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W takim razie czemu w tabeli kar nie jest to napisane? 

Edytowane przez G3neraL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W regulaminie (tabeli kar w sumie) za to (skoro tak skrupulatnie go przeglądasz) jest punkt:

W kwestiach nie wymienionych w tabeli kar oraz nadużyć Moderator ma prawo zarządzić karę taką jaką uzna za stosowne w danym przypadku.

Z racji kolejnej takiej sytuacji Moderator zadecydował jak wyżej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Czy Ty na prawdę chcesz abyśmy zrobili tabelę kar dla IDIOTÓW? Bo ja mogę Wam jak krowie na rowie wytłumaczyć każde słowo ale wtedy powiecie że mamy Was za osoby z IQ pasikonika.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Może inaczej jako iż jesteś w ekipie TWD dostali wszyscy bez wyjątków jak chcecie tą sprawę wyjaśnić Niech przyjdą ci co na kangę rajdują i niech powiedzą jak to było Mam też filmik 

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez OmG
      Tak wyglada nasze najnowsze dokonianie w dziedzinie budownictwa , Bardzo przepraszam tym co polagowalismy duże hangary jesien  Lecz w kolejnym Wipe postanowilismy podbic nieco poprzeczkę ;] 

• Przez nieufny
      Witam proponowałbym zwiększyć deto do x2 ponieważ działy by się większa akcja na serwerze. Były by rajdy na duże ekipy itp :) . Pozdrawiam ;)
    • Przez mckcieply
      Nick na forum:  MckCieply Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: MckCieply SteamID: 76561198095973953 Imię:  Alex Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Wysoka Znajomość gry: 11/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu do 6h w weekendy ponad 8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Moderator na 3 serwerach Coś o sobie:  Mam doświadczenie w życiu z irytującymi ludźmi, robię co powinienem. Dlaczego Ty:  Mam doświadczenie w grze jak i w pomocy na serwerach. Wysoka aktywność, chęć pomocy serwery oraz walka z ludźmi z wysoką toksycznością.
    • Przez Enderedende
      Po uruchomieniu Hurtworld.exe wyskakuje mi błąd. Pomocy

• Przez Rayvitch
      Cześć, czy będzie podana informacja o której jest wipe na S1? Jeśli już taka jest to mogę o nią prosić? 😁
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK