Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
  • 0
kejcepr

s5 [Rozwiązane]s5 wipe

Pytanie

czy wipe na s5 może być w godzinach od 14-18 ? są to godziny w których przychodzimy ze szkoły a ci co mają ferie to spokojnie po południu sobie zagrają

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

WIPE jak zwykle o 16, max do 17.

• 0

O której według Ciebie się odbywają, że piszesz taką propozycję?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez moU
      Piszę to z propozycją przedłużenia wipe na serwerze s5 z powodu dużego zainteresowania się graczy. Dziennie na serwerze s5 pojawia się ponad 50 graczy z czego 20-25 to nowi. Wipe mógłby być przedłużony do 3 miesięcy.
    • Przez gornowicz
      Dlaczego gdy wchodzę na serwer 5 pobierają mi się struktury i wyrzuca mnie za userdisconnected?

• Przez mrrgreen
      Nick na forum: mrrgreen
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: mrr-green M_G
      SteamID: 76561198190868186
      Imię: Kamil
      Mikrofon: Mam (razer kraken usb )
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 10/10
      Znajomość gry: 10/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 2/7 godzin czasem dłużej czasem krócej 
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie
      Coś o sobie: Witam mam na imię Kamil lat 20 pochodzę z Uniejowa woj.łódzkie uczęszczam do IV klasy technikum Informatyczne. Na co dzień interesuje się sportem oraz grami.
      Dlaczego Ty: Jestem osobą uczciwą i bardzo pomocną staram się pomagać innym i mniej czasu poświęcając dla siebie sprawia mi to po części radość ze moge komuś pomóc, mówię teraz o zyciu ogólnym lecz tą pomoc zamienił bym na pomoc w grze. Ogolnie mimo tego ze nie jestem żadnym helperem staram się ludziom pomagać jak czegoś potrzebują. Jak zadają pytania np o komendy o wipe czy wiele innych staram sie im zawsze pomóc i wytłumaczyć jak lajlepiej potrafię. 
    • Przez Matiuu
      Nick na forum:  Matiuu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  ☠ Fur1a ☠  i M4t1uu SteamID:  76561198210155749 Imię:  Mateusz Wiek:  20 Mikrofon: Oczywiście Mutacja: Owszem Znajomość regulaminu:  10/10 Znajomość gry:  10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Na serwerze przebywam przeważnie od 2 do 6 godzin dziennie czasem więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Nie, ale miałem kilku znajomych na tych stanowiskach Coś o sobie:  Witam,jestem Mateusz mieszkam w województwie Wielkopolskim. Dużo czasu spędzam przed komputerem i bardzo lubię grać, ale znajduje tez czas na naukę, sport i siłownie na  która od długiego czasu uczęszczam.  Dlaczego Ty:  Jestem miłym, uczciwym i spokojnym graczem. Potrafię tłumaczyć, lubię pomagać, z hurtworldem miałem sporo do czynienia  ponieważ oglądałem bardzo dużo filmików i sporo grałem w tę grę, nawet jak wcześniej grałem na cracku. Przechodząc do rzeczy chciałbym zostać helperem na serwerze S5, ponieważ aktualnie tam gram i rzadko spotykam tam helperów praktycznie w ogóle, a osób z zapytaniami nie brakuje i z chęcią bym im pomagał będąc helperem, a i tez nie brakuje ludzi z niewyparzonymi językami których trzeba by skutecznie uspokoić ponieważ chciałbym aby na serwerze panował spokój. 
    • Przez Sebciolele
      Witam, proponuję wcześniej wipe na serwerze s5 na weekend w piątek 9 lutego. Wipe jest zaplanowany na koniec lutego a wtedy kończą się każdemu już ferie. Więc wydaje mi się ze wipe 9 lutego na weeken to dobry pomysł
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK