Jump to content
  • 0
ZajCeF27

s6 [Rozwiązane]Problem z czatem + nie działają komendy

Question

Gdy wpisuje /kit start albo coś w tym stylu , nie dostaje kitu , lecz pisze mi na czacie , oraz nie widze tego co inni gracze piszą , tylko powiadomienia ze ktos zabil itp 

help

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Przydatne byłoby też jakbyś podał jakieś szczegóły na swój temat, takie jak nick czy steamid :P. Jednak najczęściej w tym wypadku problemem jest nick jaki masz na serwerze. Spróbuj w pierwszej kolejności go zmienić, na składający się z "bardziej normalnych, standardowych, polskich liter".

Ewentualnie się po prostu relognij. Jeśli problem nadal występuje pisz śmiało!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By TomaszWg
      Twój Nick: TomaszWg Id konta: 76561198996696724 Data/czas bana: 2019 10 15  Nick Moderatora:  Matheo Powód bana:  Wyjscie podczas sprawdzania (wywalenie neta) Uzasadnienie: wywaliło mi neta podczas sprawdzania mam zdjecia telefonem zrobione. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć ... (Póki co nie mam zamiaru reklamowac bo ban wedlug mnie byl nie sluszny, a itak zglosily mnie typy na espie na ktorych wlasnie renderuje film.)  
    • By CaRRy12321
      Wzór treści tematu:
      Twój Nick: CaRRy Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 2375487157623640153532 Data/czas bana: Nie pamiętam dokładnie ale fest dawno. Nick Moderatora: Dracarys lub ktoś inny nie pamietam Powód bana: Cheaty,niszczenie serwera, złe zachowanie i inne. Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W żadnym przypadku nie uważam że ban był bezpodstawny bo każda osoba mająca jakiekolwiek moce na serwerowni powinna mnie z automatu usunąć.Chciałbym wrócić do tej gry a mimo że mam steamówke jednak nostalgią wracam do 2k17 jak zaczynałem właśnie u was. Wiem że szanse są nikłe lecz zawsze warto próbować nic na tym nie stracę a może i wręcz przeciwnie mogę na tym zyskać  . Jak wiecie nie jestem a może nie byłem świętoszkiem który dawał sobie narzucać zdanie innych jednak po pewnym czasie zrozumiałem że jednak całkowicie zjebałem grając odpalonym. Szczere przeprosiny do administracji której no zepsułem jednak sporo krwi.Jeśli kogokolwiek obraziłem mocno przepraszam.
    • By Zaluzja
      Steam ID:76561198992920007
      Nick Z gry: Zaluzja hw69.pl
      Nick moderatowa: nie ma napisane
      Powód: Nie ma napisane
      Data Zbanowania: 04.10.2019
      Czas Bana: 199 dni
      Dostałem bana za nic wchodząc przed wipem zobaczyłem ze mam bana nie wiem nawet za co. proszę o wyjaśnienie tej sprawy

• By XennoX
      * XennoX
      * XennoXI csgo.net
      * 76561198333045989
      * /
      * Klaudiusz
      * 18
      * Jest
      * Jest
      * Jest
      * 5/10
      * W tygodniu w godzinach popołudniowych.
      * Tak 
      * Siema jestem Klaudiusz.
      Interesuje się sportami, militariami, grami i wieloma jeszcze innymi rzeczami.
      Mieszkam w Gdańsku i uczęszczam do liceum mudurowego.
      Co mogę więcej o sobie powiedzieć ? Lubie melanże
      * Dlaczego ja? Chce pomóc serwerowi w skutecznej walce z cheaterami oraz pomóc w rozwijaniu go.
      Sam Incognito zaproponował mi jak i zachęcił do złożenia podania twierdząc że się nadaje :).
    • By spenderr
      Twój Nick: SpEnDerR hw69.pl
      Id konta:  76561198988212253
      Data/czas bana: 10.09.2019 / na 365dni
      Nick Moderatora: nie znam 
      Powód bana: nie jest mi znany 
      Uzasadnienie: Wchodzę dziś na HW i patrze mam bana. Byłem na centrum pomocy  i kazali mi napisz podanie o ubana.  Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy. Proszę bardzo o ubana ponieważ lubię grac w hurtworlda. 
      W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...