Jump to content
  • 0
KeNMySz

s8 [Rozwiązane]Problem

Question

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By KRUPSONEK
      Nick na forum: Krupsonek
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Esp"ik
      SteamID: 76561198951721401
      Klan/Ekipa w jakiej grasz:  666
      Imię: Sebastian
      Mikrofon: tak posiadam
      Mutacja:  Posiadam
      Znajomość regulaminu: Tak
      Znajomość gry: wszystko znam
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6 godzin
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie byłem
      Coś o sobie lubię bardzo matematyke i informatyke i gram w gry /oglądać
      Dlaczego Ty: Bo gram na waszym serwerze  i Mam czas Na to żeby być
    • By HACKERsztynks
      Witam, postanowiłem napisać propozycję zwiększenia szansy na znalezienie detonatorów  na hangarach. Gram już sporo wipe  na serwerze s8 i coraz więcej ludzi skarży się na czacie że w ogóle nie znajdują deto i ja również  mam problem z znalezieniem. Zdarza się że przez kilka godzin nie jestem wstanie znaleźć żadnego deto a gdy znajdę to x1. Wczoraj biegałem równe dwie godziny po airfield,crossroad,boonies,forest,ship i skrzynek znajdowałem mnóstwo lecz w żadnej nie znalazłem deto. Piszę propozycję o zwiększenie % na drop detonatorów nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu aktywnych i stałych graczy z którymi dyskutowaliśmy na czacie wiele razy o tym żeby dodać post na forum. Myślę że niejeden gracz się pod tym podpisze.  Na serwerze jest ogrom baz na sporo c4  i większość robi bazy pod skałami z przyklejanych ścianek gdzie potrzeba nawet po 60/70 c4. Nawet jeśli uda Ci się nazbierać te c4 to w rajdowanej bazie nic nie będzie bo nikomu się nie chce szukać na serwerze x15 przez kilka godzin deto po hangarach. Oczywiście dzień czy dwa dni po wipe jak na serwerze jest po +50 graczy online i większość szuka po hangarach  to  detonatory się respią częściej bo jest większa rotacja skrzynek na hangarach ale resztę wipe jak zostaje 20 graczy online to jedynie gdzie znajdziemy deto to meteoryt. Nie chodzi o powiększenie dropu deto na x3 czy x5...zależy nam jedynie na  troszkę zwiększony % respienia sie detonatorów w skrzynkach. 
    • By situs
      Dzień Dobry przychodzę z propozycją poprawienia dropu zielonego,bo z jednej skałki  dropi 50 zielonego,a z niebieskiego około 15,przychodzę rownież propozycją zeby powiekszyc drop meteoru,ponieważ na x15 jest mozliwość robienia sklejaków i jak ktoś zrobi sklejaka to nie ma mozliwośći tego zrajdować grajac w ekipie około 8 osób przez calego wipe.Jeszcze bym powiekszył drop z burka,bo na x5 wiecej leci niz na x15 z skałek.Pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...