Jump to content
  • 0
Wertonix

legacy (v1) [Rozwiązane]Launching...

Question

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Spróbuj uruchomić ponownie launcher.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Foijles18
      przez przypadek kupilem svipa na s1 a gram na s5 nie odebralem kitow itd dało by rade przenieść svipa?

steam id :76561199070886628

• By Arrturek
      Chce wbić dziś na serwer na wipe i wyskakuje mi że bana mam za (Cheaty) gdzie wcześniej normalnie grałem dopiero dziś jak chciałem wejść to takie coś
    • By Eshill
      Temat drewnianych betonów byl poruszany przed wprowadzeniem obowiązku gry na laucherze, wtedy konieczne było pobieranie modów-co było mocno nie wygodne, jednak teraz można by dodać to prosto do lauchera.

Jedzenie które możemy odebrać poprzez sklep można by było odbierać za pomocą kita, było by to o wiele łatwiejsze, przydał by się również kit zawierający ognisko coś typu /kit pomoc.
      Pozdrawiam
    • By Geazy
      Witam
      muszę pobierać waszego klienta żeby grać na hw69? 
      mam ori wersje i nie mogę wbić a po kilku próbach wyskoczył komunikat żeby pobrać wersje z waszej strony

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...