Jump to content
  • 0
Ziomeknq1231

inne [Rozwiązane]Hurtworld się nie włącza

Question

Witam, pobrałem dzisiaj hurtworlda po za instalowaniu włączam launcher i gdy już gra ma się odpalać pokazuje mi się ikonka na pasku i nagle mi się wyłącza próbowałem odpalać ze zgodnością win7 oraz 8 i dalej to samo miał ktoś taki problem?  

Specyfikacje: 

win 10 (orginalny)

CPU: i5 8300H 

GPU:GTX 1050

RAM:8GB

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
2 godziny temu, !Dark! napisał:
  1. Żadnego komunikatu błędu?
  2. Nasz launcher się nie odpala czy dopiero gra po kliknięciu przycisku "Launch"?
  3. Próbowałeś pobrać z drugiego linku?

Żaden komunikat nie wyskakuje, tak po kliknięciu przycisku Launch.

Pobiore z drugiego linku i dam znać.

Temat do zamknięcia. Pobrałem z drugiego linku i działa. Dzięki :)

Edited by Ziomeknq1231

• 0
  1. Żadnego komunikatu błędu?
  2. Nasz launcher się nie odpala czy dopiero gra po kliknięciu przycisku "Launch"?
  3. Próbowałeś pobrać z drugiego linku?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Szum
      Witam. Może by tak zrobić nowy server x50 albo cos w tym stylu albo x20 bo jest strasznie duży przeskok pomiędzy x15 a x 1000 
    • By capaleq
      Witam, mam od 2 dni problem z włączeniem gry Hurtworld. Po włączeniu gry mam blackscreena, a następnie gra crashuje. Liczę na szybką pomoc. 
    • By Sitman
      Twój nick:  Wydaję mi się, że "BinKu." Id konta: 76561198798739877 Data nadania bana: Oj, z roku temu mysle, nie mam pojecia. Czas jaki pozostał do końca: PERM lub po kilka tysiecy dni Nick moderatora: Nie mam pojecia. Serwery na których masz bana:  WSZYSTKIE Powód bana: Nie mam pojecia. Uzasadnienie: A wiec tak, nie gralem w HW ponad rok, ostatnio wrocilem i chcialem pograc na Waszych serwerach ale niestety mam bana na kazdym, jeszcze ten rok czy dluzej temu gralem bez problemu na Waszych serwerach i zadnego bana nie dostałem. Do konta nikt nie mial dostepu wiec nie wiem, moze admin pomylil sie z jedna liczba, nie wiem   W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  ---
    • By Sitman
      Witam, miałem przerwę ponad rok w HW i mam problem taki, że jak chcę połaczyć się z jakimś z Waszych serwerów, to nie mogę bo mam bana, nie wiem dlaczego, do konta nikt nie miał dostępu, a jeszcze przed przerwą grałem bez problemu. Pozdrawiam.
    • By michal100401
      Siema mógłby ktoś pokrótce wytłumaczyć mi jak działa system claimów w aucie? Czy moge mieć sclaimowanych kilka pojazdów? Co daje to że komuś ukradne auto jak ono zniknie po jakimś czasie bo osoba ustawi nowego claima.
      Z góry dzięki
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...