Jump to content

Ziomeknq1231

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Ziomeknq1231

• Rank
    Nowy
  1. Ziomeknq1231

inne [Rozwiązane]Hurtworld się nie włącza

Żaden komunikat nie wyskakuje, tak po kliknięciu przycisku Launch. Pobiore z drugiego linku i dam znać. Temat do zamknięcia. Pobrałem z drugiego linku i działa. Dzięki
  2. Witam, pobrałem dzisiaj hurtworlda po za instalowaniu włączam launcher i gdy już gra ma się odpalać pokazuje mi się ikonka na pasku i nagle mi się wyłącza próbowałem odpalać ze zgodnością win7 oraz 8 i dalej to samo miał ktoś taki problem? Specyfikacje: win 10 (orginalny) CPU: i5 8300H GPU:GTX 1050 RAM:8GB
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...