Jump to content
 • 0
malinaPMI98

s6 [Rozwiązane]Crash hurtworld s6

Question

Przy próbie łączenia sie z serwerem s6 wywala hurtworlda (zobacz screen)

Dodam ze mam tak tylko na s6 

20190426_212658.jpg

Edited by malinaPMI98

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Serwer s6 wymaga pobrania dodatkowych modów. Za pewne stąd wynika Twój problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 0
2 minuty temu, malinaPMI98 napisał:

Jak mam oryginalnego hurtworlda to tez trzeba pobierać?

Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Ziela14
   Twój Nick: Ziela hw69.pl Id konta: 76561198996814780 Data/czas bana: czas nie jest podany {sobota albo niedziela} Nick Moderatora: nie wiem jak byłem off dostałem bana Powód bana chciałbym się dowiedzieć  
  • By koala556
   Prosiłbym o większą aktywność administracji na s6. 2 dni typek cheatuje na s6 i nikt z tym nic nie robi .*Straty* (2 szklanki i mikrofon).
  • By Psychoo
   Twój Nick: Psycho.
   Id konta: 76561198190708581
   Data/czas bana: z pół roku temu mniej więcej.
   Nick Moderatora: Nie pamiętam.
   Powód bana: Pikanie arenek z tego co pamiętam.
   Uzasadnienie: Wróciłem do grania w hurtworlda, i myślałem że już ban miną, a ban jeszcze jest przez 10000dni.
   W ramach prośby o UB:Przepraszam całą administrację, pozdrawiam.
  • By Plague
   Twój Nick: Plague #GetRaid | hw69.pl Id konta: 76561198864865192 Data/czas bana:  15.04.19 Nick Moderatora:  Stalker hurt4u.pl Powód bana:  Ban za oprogramowanie wspomagające (miał być na miesiąc), obraża administracji (po obrazie stalkera na teamspeaku dał perma) Uzasadnienie: Myślę że ban był bezpodstawny gdyż przed nałożeniem bana nie zostałem sprawdzony oraz nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy. Według moderatora który mnie zbanował ban został nadany po obejrzeniu nagrania (miesiąc po zajściu tego zdarzenia miało zostać opublikowane nagranie lecz do dnia dzisiejszego nie zostało one przesłane). A co obrazy administracji przyznaję się lecz to było pod wpływem bardzo dużych emocji , i teraz wiem że mogłem tego nie robić gdyż straciłem przez to szansę na unbana. Jeżeli mógłbym to proszę o danie mi ostatniej szansy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Niestety ale nie mam w jaki sposób zareklamować serwera. Lecz w miarę moich możliwości będę starał się organizować co jakiś czas event na serwerze s6 lub jeśli by była taka potrzeba mógłbym spróbować wykonać jakąś grafikę do jakiegoś eventu lub czegoś innego. 
  • By rafal10333
   Twój Nick: [4FUN] asassin hw69.pl Id konta:76561198354516749 Data/czas bana: ban od 22.09.2019 nie wiem dokladnie na ile  Nick Moderatora: matheo0192 Powód bana: znalezienie niedozwolonego załącznika do hurtworld   Uzasadnienie: ban był słuszny  bo faktycznie wtedy akurat pobrane było oprogramowanie  do wspomagania gry  tak stwierdził matheo znalazł ukarał i po temacie teraz pisze o unbana bo każdemu może sie zdarzyc mały błąd który ja popełniłem i nie mowie ze byłem wtedy niewinny  i to sie odbiło banen na s6  . pare razy bylem sprawdzany przez adminów i zawsze byłem czysty  raz popełniłem błąd i przemyślałem to i chciałbym wrócić na serwerownie hw69 .pl   W ramach prośby o UB   i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie miałem okazji umieszczać filmikow na yt ale zwerbowałem paru znajomych do gry na hw69.pl
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...