Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
  • 0
Rojas24

s5 [Rozwiązane]Ban Durection

Pytanie

Witam 

Wczoraj dostałem bana na 24h za to ze przy nicku miałem : ,,#MyHurtworld'' więc poszedłem na ts i administrator powiedział ze mam zmienic nick i mnie odbanuje więc zmieniłem na samo ,,Rojas''. Potem odpalam od nwoa Hurtworlda i gra mi sie kraszowala i przez pare godzin nie dalo sie naprawic. Dzisiaj naprawilem i próboje wejsc na serwer ale wyskakuje mi ikona ze mam bana { przeciez mnie admin odbanowal }. Proszę o unbana

https://imgur.com/a/30c2v

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wigry
      Nick na forum: Wigry Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Wigry SteamID: 76561198391946194 Imię: Mateusz Wiek: 18 Mikrofon: Sprawny Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/7h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na konkurencji.  Coś o sobie:  Nazywam się Mateusz uczęszczam do 2 klasy ponadgimnazjalnej interesuję się motoryzacją oraz pożarnictwem. Moją zaletą jest wysłuchanie drugiej osoby oraz jej pomoc, Potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji, Lubie pracować w grupie gram w Hurtworlda od ponad roku  Dlaczego Ty:  Myślę ze bym był dobrym Helperem ponieważ dosyć dużo spędzam czasu na serwerze i poznałem go na tyle żeby pomagać innym, jestem w stanie podołać swoim obowiązkom które zostaną nadane wraz z rangą, staram się być na bieżąco na temat serwera co ułatwi mi z pewnością Funkcję Helpera, uważam ze nie ma zeczy niemożliwych tylko są trudne do wykonania.
    • Przez Sebciolele
      Witam ;D wraz z ekipą i graczami z s5 proponujemy wipe na święta w piąteczek
    • Przez marszol
      Podanie o range helper (s5)
      Nick na forum  - Marszol
       Nick na serwerze - Marszol Bananadrop.com
       Steamid - 76561198264976900
      Imi-e Mateusz
      Wiek - 15
      Mikrofon - Posiadam 
      Mutacja - Przeszedlem 
      Znajomosc regulaminu- Znam
      Znajomosc gry - Znam 
      Czas jakki moge poswiecic serwerowi - 6/7 godzin na dzień 
      Czy pelnilem taka funkcje -Nie pelnilem 
      Cos o mnie - Jestem mily dla kazdej osoby bez wyjątku , nie lubie gdy ktos obraza młodsze osoby , prowadze instagrama z cytatami , jestem otwarty na rózne propozycje , Koleżeński 
      Dlaczego ja- Ponieważ chciałbym  utrzymywać na serwerze spokój i kultura  , spędzam dużo czasu na serwerze również  gram tam od dłuższego czasu
    • Przez matheo0192
      Proponuje zrobić wipe na s5   w sobotę ponieważ ustalone jest na  14.11.2017  to poniedziałek a w sobotę by było wieciej graczy i serwer by zyskał.
    • Przez patrol200131
      Nick na forum:patrol200131  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Pajcher*__* Imię: Patryk Wiek: 17 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: Bardzo dobrze Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4-6 h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Gram w Hurtworlda ponad 600 h śmiało mogę powiedzieć że mapę znam jak własną kieszeń ;) Dlaczego ty: Wydaje mi się że nadawał bym się bardzo dobrze ponieważ pełniłem już funkcję helpera przed przerwą w grze i spisywałem się bardzo dobrze :)
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK