Jump to content
  • 0
Klaudiusz1991

forum Problem z połączeniem

Question

Witam. Mam problem aby dołączyć do hw69. Pobrałem klienta oraz mody i próbuje wejsc do gry. Ładuje sie do połowy po czym wyrzuca do pulpitu. Na koncie na którym mam legalnego hw tak samo się dzieje. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Aktualnie w konsoli pisze na żółto: The referenced script on this Behaviour (Game Object 'HardWallBig') is missing. Nie kumam. Leży na Downloading structure. Brakuje skryptu ale jakim cudem skoro rozpakowałem gre z archiwum ze strony hw69, i tyle. 

• Sad 1

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

21 godzin temu, Klaudiusz1991 napisał:

The referenced script on this Behaviour (Game Object 'HardWallBig') is missing

To raczej wygląda na problem z połączeniem internetowym słabej jakości. Z którymi serwerami próbowałeś się łączyć? Modów nie musisz dodatkowo pobierać, gdy masz już naszego klienta.

• 0
2 godziny temu, Klaudiusz1991 napisał:

s6 i s5

Czyli dwa raczej najbardziej przeładowane serwery zobacz s8 albo s1, ewentualnie s8 jutro po WIPE. Na 99% problem leży w słabym połączeniu, a przez to niepełnym lub zbyt długim pobieraniu obiektów z serwera.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dylanek
      Witam mam taki problem ze po odpaleniu gry, gra sie zacina i pisze ze hurtworld.exe nie odpowiada. Po zcrashowaniu gry tworzy sie folder z aktualną datą oraz w tym folderze znajduja sie: crash.dmp, error, output_log. Moze ktos pomoc w rozwiazaniu problemu? (probowalem pobrac kazdy klient i w kazdym wystepuje ten sam blad)
    • By fesota
      Siema mam problem z dołączeniem na serwer tzn. łączy się normalnie z serwerem i na końcu wywala całą gre.
      Na normalnym kliencie i launcherze jest to samo.
    • By Mashaa
      §3. Naśladowanie zachowań cheatów (tłumaczenie się w ten sposób, wprowadzanie w błąd próbując wymusić sprawdzenie) także może podlegać karze

Wydaję mi się że powinno to być stosowane w granicach rozsądku, jeśli nie ma żadnych zgłoszeń czy podstaw żeby podejrzewać że ktoś faktycznie cheatuje to za napisanie na czacie ban na 30-90 dni to trochę gruba przesada. Nikt kto wie o tym podpunkcie i jego faktycznych konsekwencjach nie napisze tego, a 30-90 dni za niewiedze to trochę słabo ;/
    • By mantanatec
      Siema, pobrałem hurtworlda z tej strony i wszystko elegancko było. Grałem sobie może z 3-5 minut po czym gra się crashuje i wyskakuje, że nie odpowiada. Reinstall nie pomógł, reset komputera również, wpisywanie -force-d3d9 też nie działa. Zmiania opcji grafiki i zabawa ustawieniami w grze również nie przyniosła poprawy. Proszę, nie proponować typowej pomocy informatycznej typu: "sprawdź sterowniki", "kup nowy komputer", "zrób formata". Specyfikacja komputera myślę, że też tutaj dużo nie da w rozwiązaniu problemu. Mogę wspomnieć, że używam windowsa 7 64bit.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...