Jump to content

PatryczeQ

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About PatryczeQ

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    PatryczeQ
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. PatryczeQ

Clan GK

Kodi bez nogi
  2. PatryczeQ

Ekipa w poszukiwaniu przygód o.O

Siema siemaneczko. Szukam fajnej ekipki do giercowania
  3. PatryczeQ

Niekończąca się opowieść

Do krasnoludka który miał wywar z gumi jagód
  4. PatryczeQ

Niekończąca się opowieść

Spodni wkładał? Lecz...
  5. PatryczeQ

Niekończąca się opowieść

Potężną mocą władał
  6. PatryczeQ

Niekończąca się opowieść

Stworzyć stwora zwanego Kraken
  7. PatryczeQ

s1 [Odrzucone] [Helper] PatryczeQ

Ale eN... Czemu ty nie możesz zrozumieć ze ja nie mieszałem waszego życia prywatnego? Ja tylko mogłem go wyzywać. O żadnych danych nic nie wypisywałem.
  8. PatryczeQ

Już ci napisałem na prywatnej wiadomości
  9. PatryczeQ

Wypraszam sobie że go obrażałem dosyć często. Zaznaczę jeszcze jak to pisał Twój narzeczony "Faworka" i też nie jest święty skoro sam prowokował piszac " BlyaT wy śmiecie, dzieciaki na utrzymaniu mamusi" No ale nie chce drążyć tematu. Jeśli cie uraziłem w jakiś sposób za swoje słownictwo przepraszam. Dodam jeszcze tylko jedno. Jest pewna osoba co podaje wasze dane Ekipom na serverze. Życzę miłego wieczorku
  10. PatryczeQ

Hola, Hola w życie prywatne się nie wcinałem Jedynie mogłem obrażać Trumana ;> A to że wasze dane pojawiły się na czacie to niestety nie moja zasługa.
  11. Nick na forum: PatryczeQ Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PatryczeQ SteamID: 76561198451674106 Imię: Patryk Wiek: 21 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Bardzo dobra Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10h dziennie " aktualnie mam wolne od pracy" Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na Hurtworld nie lecz na innych serverach miałem okazje być tak zwanym "GM" Coś o sobie: Cześć jestem Patryś Moje zainteresowania Granie w różne gry, piłka nożna, Akrobatyka Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Spędzam na serverze dość wiele czasu dziennie na czacie to istny sajgon lecz sam nie byłem lepszy wiec sie przyznaje Lecz zmieniałem postępowania mojego zachowania. Pomagam nowym graczom w różnych problemach z którymi się spotykają tzn budowanie czy dojscie na biomy. Proszę o rozpatrzenie podania.
  12. PatryczeQ

Ekipa LOVE

Polecam
  13. PatryczeQ

s1 [Odrzucone][Helper] PatryczeQ

Dobra co jak co. Ale wiadomo że nigdy nie będzie Tak od ekipy Jont Każdy to wie Bo nie lubią ETR ;D Co do osoby Toksycznej zacznij oceniać siebie potem innych Żegnam. ;P I na koniec tego tematu chciałbym dodać. Że nikt oprócz ekpiy z Jont nie ma helpera Każdego gracza który chce i spełnia warunki na Helpera piszecie całą ekipią "NIE!" uważacie za toksycznego i nieodpowiedzialnego ... Żenujące
  14. PatryczeQ

s1 [Odrzucone][Helper] PatryczeQ

Każdy ma prawo popełniać błędy Notoryczne czekam na ss
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...