Jump to content

[Odrzucone][Współpraca] NotEnbyk

Recommended Posts

• Twój nick / imię: NotEnbyk / Miłosz
  • Rodzaj współpracy: Streamy
  • Ile czasu zajmujesz powyższym: 4-6h
  • Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak
  • Linki do materiałówhttps://www.youtube.com/channel/UCLingBmLb-Gu3AO049QvcUw
  • Coś o sobie:  Mam na imię Miłosz, lat 19, na co dzień trenuję piłkę nożną i zajmuję się grafiką, w wolnym czasie streamuje i robię odcinki z metinka.
  • Dlaczego Ty: Miły, sympatyczny i kreatywny młodzieniec prosperujący często wolnym czasem 🤗
  • Właściciel

Szkoda, że jedynie live. Mogę zaproponować SVIP'a. Daj znać jak zaczniesz streamować to zostałby wtedy od razu nadany + standardowa plakietka YT z drobnymi bonusami.

Wstępnie SVIP na wybrany serwer, a plakietka YT na wszystkie oczywiście.

• Not sure if trolling or stupid 1
  • Właściciel
10 minut temu, KLUCZBI napisał:

aha X D

Troche niesprawiedliwie są oceniane te współprace no ale ok :P

Dlaczego? Wstępna propozycja, zobaczymy jak tam będzie z aktywnością.

Nie ma nic na kanale :) mam screeny gdzie napisałeś że musi coś na kanale zostać dodatkowo SVIP dla od buta mimo że nie widać żadnej aktywności z gry Hurtworld inni grają dużo więcej i nagrywają filmiki które robią wyświetlenia a dostają samą plakietkę która nic nie daje jak masz vipa :)

• Właściciel
1 minutę temu, KLUCZBI napisał:

dostają samą plakietkę która nic nie daje jak masz vipa

No bo daje sporo tych rzeczy co ma też vip, tak to jest zrobione aktualnie.

3 minuty temu, KLUCZBI napisał:

musi coś na kanale zostać dodatkowo SVIP dla od buta mimo że nie widać żadnej aktywności z gry Hurtworld

Dlatego poczekamy z tym na jakiś live, by sprawdzić czy ma to sens.

• Właściciel

Tu jest szansa na trochę większe wyświetlenia. Zresztą podobnie jak będziesz dodawał więcej materiałów jest szansa na rangi vip i inne bonusy np konkursy dla widzów.

47 minut temu, KLUCZBI napisał:

Nie ma nic na kanale :) mam screeny gdzie napisałeś że musi coś na kanale zostać dodatkowo SVIP dla od buta mimo że nie widać żadnej aktywności z gry Hurtworld inni grają dużo więcej i nagrywają filmiki które robią wyświetlenia a dostają samą plakietkę która nic nie daje jak masz vipa :)

Ma na kanale filmy po 2k wyświetleń :) a uwierz mi 2k wyświetleń jak na metina to zajebiste zasięgi chociaż nie wiadomo jakie zasięgi będą z Hurtworlda.

• Thanks 1
  • Właściciel

Jako że nie masz żądnych materiałów z HW na Twoim kanale mogę nadać plakietkę YT testowo na okres miesiąca na konto NotEnbyk(76561198279777365). Jest też perspektywa na rangę SVIP na wybranym serwerze jak tylko pojawiawi się pierwszy live (napisz od razu na PW, jestem dostępny cały czas). Co do współpracy dobrze jakby odbywały się przynajmniej ze dwa live z serwerów np w weekend ~1 godziny, albo odcinek ~15 minut. W przyszłości możliwe jakieś bonusy na konkursy dal widzów.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...