Jump to content

ocz3k

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About ocz3k

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ocz3k

s7 [Odrzucone][Helper] BuŁa

NIE POLECAM JEST ZE MNA W TEAMIE,ZAWSZE MI WYPOMINA JEDNO STRACONE AUTKO, TERAZ MI MOWIE ZE OBECNE TEZ PRZEJEBE, JEDNYM SLOWEM MOWIAC CHAM I PROTSTAK, JESTEM NA NIE. PS PODANIE SKOPIOWAME OD MOJEGO
  2. ocz3k

s3 [Odrzucone][Helper] ocz3k

admin ts3 przeniosl ta osobe do mnie na kanal mowiac ze to jest gosiaa.
  3. ocz3k

widze ze całą ekipa dajecie na nie, ale spokojnie mam nagrane jak sie z wami gada Gosiaa, jak wyglada moje obrazanie ciebie, a raczej jak to ty wyzywasz mnie bez zadnego powodu.
  4. ocz3k

Gosia chyba mnie z kims pomylilas A helper nie jest dla vipa nie musze miec tych przywileji.
  5. Nick na forum: ocz3k. Nick w grze: kondziu. Imię: Konrad. Wiek: 17. Mikrofon: Posiadam (dobry). Mutacja: Już całkiem spory czas temu przeszedłem. Znajomość regulaminu: zapoznałem się z nim. Znajomość gry: Jestem zaznajomiony z grą, mam przegrane ok. 700/800 Godzin łącznie. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czasu zazwyczaj mogę poświęcić sporo. wydaje mi się że z 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy nie pełniłem takiej funkcji, dodam to że jest to moje 1 podanie. Coś o sobie: Mam na imię Konrad, urodziłem się 4 lutego 2000 roku. Uczę się w technikum, jestem tak zwanym śmieszkiem.W weekendy imprezowicz a w tygodniu po prostu jakoś funkcjonuje spotykam się z przyjaciółmi, oraz siedzę na teamspeak'u ze znajomymi i gram w HurtWorlda. Dlaczego ty: Dlaczego ja? A dlaczego nie? Myślę że jestem osoba sumienną potrafię sobie poradzić w stresujących sytuacjach, mówiąc prosto z mostu wydaje mi się że nadawał bym się na te stanowisko, o czym sami możecie się przekonać dając mi szansę
  6. ocz3k

s6 [Odrzucone][Helper] ocz3k

Jestem zaznajomiony z regulaminem,a nicku nie podalec calego bo go zmienilem na ,,kodnziu,, A argument ze mam nick podobny do twojego to raczej błahy argument.
  7. Nick na forum: ocz3k. Nick w grze: kondziu. Imię: Konrad. Wiek: 17. Mikrofon: Posiadam (dobry). Mutacja: Już całkiem spory czas temu przeszedłem. Znajomość regulaminu: zapoznałem się z nim. Znajomość gry: Jestem zaznajomiony z grą, mam przegrane ok. 700/800 Godzin łącznie. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czasu zazwyczaj mogę poświęcić sporo. wydaje mi się że z 5h dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy nie pełniłem takiej funkcji, dodam to że jest to moje 1 podanie. Coś o sobie: Mam na imię Konrad, urodziłem się 4 lutego 2000 roku. Uczę się w technikum, jestem tak zwanym śmieszkiem.W weekendy imprezowicz a w tygodniu po prostu jakoś funkcjonuje spotykam się z przyjaciółmi, oraz siedzę na teamspeak'u ze znajomymi i gram w HurtWorlda. Dlaczego ty: Dlaczego ja? A dlaczego nie? Myślę że jestem osoba sumienną potrafię sobie poradzić w stresujących sytuacjach, mówiąc prosto z mostu wydaje mi się że nadawał bym się na te stanowisko, o czym sami możecie się przekonać dając mi szansę
  8. Witam Chciałbym złożyć podanie na Helpera na server s6 lub s1.

Posiadam  Opanowanie emocjonalne.

Mam 17 lat

W HW mam łącznie ok. 700 Godzin, potrafie pracowac w grupie dogadac sie z osobami trzecimi.

Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozwazone pozytywnie albowiem nigdy nie bylem w administracji, pierwsze podanie składam własnie do was mam nadzieję że to docenicie.

PS. Serdecznie pozdrawiam całą administrację HW69

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...