Jump to content
  • 0
phhh

s5 Obudowana kula

Question

Witam chciałbym zapytać jaki jest sens warpa na s5 skoro kula jest zabudowana jest jedną drabinka z której jak wyskoczysz to nogi połamane🤬🤬🤬

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nie jest zabronione obudowywanie takich miejsc, tyle mogę powiedzieć. Choć sam nie rozumiem po co komu to :P 

• 0

Imx jak to po co? Od 8 do 20 10 burka za wejście na kule. 

• Haha 3

• 0

Tzn warp tam jest losowym miejscem w obrębie kuli, nie może być to sama drabinka? Chyba że coś mało zrozumiale napisałeś? I zabudowywanie nie jest zabronione.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mika321
      Mysz Hw69.pl
      76561198296599938
      Twój nick: Mysz Hw69 Id konta: 76561198296599938 Przybliżona data nadania bana: 08.12.2019 godzokoło 20 Przybliżony czas bana: 90 dni Nick moderatora: nie pisało łSerwery na których masz bana: s5 Powód bana: cheaty   Uzasadnienie:Uważam że ban jest bezpodstawny dlatego że nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach. W ramach prośby  w raio UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: 
    • By Drzyzu
      Nick na forum: Drzyzu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Drzyzu SteamID: 76561198144332291 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [3D] Imię: Przemek Wiek: 36 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Dobrych kilka lat temu Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4h/d, są ostatnio nolife dni Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na hw69.pl nie Coś o sobie: Prowadzę działalność gospodarczą, więc mam sporo wolnego czasu. Część tego czasu siedzę przed klawiaturą Dlaczego Ty: W tej chwili nie ma żadnego helpera na S5. Jestem kontaktowy. Dużo pomagam i jestem osobą obiektywną. Mój czas poświęcony grze 1065 godz. (aktualizacja 7.12.2019 13:55)
    • By AdriaN0N
      Nick na forum:  AdriaN0N Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  AdriaN0N Hw69.pl SteamID: 76561198196957933 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Ekipa składająca się z 3 graczy  Imię:  Adrian Wiek: 16 Mikrofon:  Posiadam, W 100% Sprawny  Mutacja: Tak  Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 11/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6 godzin (Zdarza się o WIELE więcej)😅 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworld nie miałem okazji, ale w takich grach jak: Cs:Go, Minecraft zdarzało się być właścicielem Coś o sobie: Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum, Lubię skakać na rowerze    Dlaczego Ty: Myślę, że nadawałbym się na Helpera ponieważ mam duży staż na tego typu stanowiskach  Lubię mieć satysfakcję z pomagania innym.  Jestem osobą uczciwą, pomagającą czasami wybuchową i nie pozwalającą wejść sobie na głowę przez innych graczy
    • By PL2DE
      Twój nick: ❃ ✭Proboszcz✭❃
      Id konta: SteamID64 76561198150413937
      Przybliżona data nadania bana: 05.12.2019
      godz ok: 22:10
      Przybliżony czas bana: Na komunikacie pisze 88 dni
      Nick moderatora: brak Serwery na których masz bana: s5
      Powód bana: Na komunikacie pisze że za haxy ale nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach.
      Uzasadnienie: Uważam że ban jest bezpodstawny dlatego że nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach. A bana nabyłem po ponownym uruchomieniu hw z powodu lagów.
    • By Macuk
      Nick na forum:  Macuk 
      Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Macuk, Macuk Key-Drop.pl hw69.pl
      SteamID: 76561198284069957
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG 
      Imię: Krystian 
      Mikrofon: posiadam 
      Mutacja: jest 
      Znajomość regulaminu:  znam 
      Znajomość gry: 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze średnio 5h w weekendy pół dnia a czasem i nawet cały dzień 
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Nie, ale patrzyłem na osobę z mojej ekipy jak była helperem 
      Coś o sobie: Jestem Krystian mam 17 lat. Uczę się na kierunku mechanika samochodowego. Od początku mojej przygody z Hurtworld gram na tej serwerowni (ponad 1600h). Interesuje się mechanika pojazdową i elektroniką. 
      Dlaczego Ty:  Moim zdaniem przyda się jeszcze jedna osoba na stanowisko Helpera. Według mnie poradzę sobie bardzo dobrze bo doskonale wiem z czym to się je dzięki osobie z mojej ekipy.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...