Jump to content

NarkomanTHC

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About NarkomanTHC

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Psychoo
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2,5k

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. NarkomanTHC

s6 [Odwołanie] Gonzo

To jest administrator, a na rp nie widać graczy tak btw
  2. NarkomanTHC

s6 [Odwołanie] Gonzo

3. NarkomanTHC

s6 [Odwołanie] Gonzo

Mam ci udowodnić!
  4. NarkomanTHC

s6 [Odwołanie] Gonzo

Twój nick: Gonzo Id konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561198264489151/ Data nadania bana: Z jakieś 4 mies temu Czas jaki pozostał do końca: 100835 Nick moderatora: Nie znany Serwery na których masz bana: Tylko na S6 Powód bana: Spam bodziem Uzasadnienie: Witam, chciałbym pograć od dłuższej przerwy HW, nie wiem czy ban był na zawsze, czy wyszła pomyłka z waszej strony, rozważam o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania, pozdrawiam. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem na serverze RP
  5. Twój nick: NarkomanTHC Id konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561199016410742/ Data nadania bana: Nie wiem, jak gdzie kiedy Czas jaki pozostał do końca: 80days Nick moderatora: Nie znany Serwery na których masz bana: Na wszystkich, waszych Powód bana: Nie znany Uzasadnienie: Witam, pierwszy raz pobrałem Hurtworld i chciałem pograć ze znajomymi i nie mogę wejść na serwer, nie wiem z jakiego powodu, mam bana. I wcześniej nie wchodziłem na wasze servery, to był pierwszy raz, może jakaś pomyłka, proszę o wyrozumiałość Administracje.
  6. Twój Nick: Psycho. Id konta: 76561198190708581 Data/czas bana: z pół roku temu mniej więcej. Nick Moderatora: Nie pamiętam. Powód bana: Pikanie arenek z tego co pamiętam. Uzasadnienie: Wróciłem do grania w hurtworlda, i myślałem że już ban miną, a ban jeszcze jest przez 10000dni. W ramach prośby o UB:Przepraszam całą administrację, pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...