Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

KapustaakaRonin

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

• Time Online

14d 2h 32m 52s

Reputacja

2 Neutralny

1 obserwujący

O KapustaakaRonin

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kapusta
  1. s8 [Odrzucone][Helper] Kapusta

Nick na forum: KapustaakaRonin Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kapusta Imię: Mateusz Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: mocne 6/10 Znajomość gry: 7,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w tygodniu do 6godzin w weekend do 17 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak lecz w grze RUST Legacy Coś o sobie: Byly admin na serwerze RUST legacy wielki fan gier typu rts i survivali.Mam 17lat jak wyzej zapisane jest.Chodzę do technikum budowlanego.Jak mniewam wene wiersze pisuje Dlaczego ty: Doswiadczenie w prowadzeniu serwera,ratowałem serwer przed upadkime kilka razy.Jestem summienny i pracowity.Twardo trzymam sie regul.Honor i regulamin a bedzie dobrze.Pisac mogę wiele lecz po co to.Papier przyjmie wszystko,czy sie nadaje czy tez nie tylko w praktyce to okażę się.Wnerwia mnie to co na serwerach nieraz dzieje się.Szanse dajcie mi a nie zawiodę was.Proszę tylko o jedną jedyną szansę.Zawiodę was w cien sie usunę bede wiedział ze to nie dlamnie.Pozdrawiam Steam ID:76561198436282682
  2. Wyrazy na ostatnią litere.

fonetyka
  3. Wyrazy na ostatnią litere.

gastroskopia
  4. Wyrazy na ostatnią litere.

antagonistycznie
  5. Poszukiwania

Poszukuje ekipy do grania kontakt zemną: ts3 forum Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198436282682/
  6. Szukam ekipy!

a na jaki serwer? sory jestem slepy
  7. Niekończąca się opowieść

....pojechał na śląsk pracować w kopalni
  8. Wyrazy na ostatnią litere.

organoleptyka
  9. s8 [Odrzucone][Helper] <Kapusta>

<20:57:10> "NieMogeTak": co się stało ? <20:57:21> "Kapusta": masz chwile? <20:57:31> "Kapusta": chcialem dogadac szczeguly <21:00:10> "Kapusta": napewno mam skladac? dzisiaj majac czekac do poniedzialku <21:00:28> "NieMogeTak": nie dodawaj nic <21:00:39> "NieMogeTak": i składaj <21:00:52> "Kapusta": na cb jak cos <21:00:55> "Kapusta": robie ss
  10. s8 [Odrzucone][Helper] <Kapusta>

Nick na forum: KapustaakaRonin Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kapusta Imię: Krzysiek Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: mocne 6/10 Znajomość gry: 7,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w tygodniu do 6godzin w weekend do 17 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak lecz w grze RUST Legacy Coś o sobie: Byly admin na serwerze RUST legacy wielki fan gier typu rts i survivali.Mam 17lat jak wyzej zapisane jest.Chodzę do technikum budowlanego.Jak mniewam wene wiersze pisuje Dlaczego ty: Doswiadczenie w prowadzeniu serwera,ratowałem serwer przed upadkime kilka razy.Jestem summienny i pracowity.Twardo trzymam sie regul.Honor i regulamin a bedzie dobrze.Pisac mogę wiele lecz po co to.Papier przyjmie wszystko,czy sie nadaje czy tez nie tylko w praktyce to okażę się.Wnerwia mnie to co na serwerach nieraz dzieje się.Szanse dajcie mi a nie zawiodę was.Proszę tylko o jedną jedyną szansę.Zawiodę was w cien sie usunę bede wiedział ze to nie dlamnie.Pozdrawiam(Sorka weny mi brakuje) Steam ID:76561198436282682
  11. s8 [Propozycja] Wipe co miesiąc

Jestem za 3tyg.było by optymalnie przy takim locie i ilosci aktywnie grajacych osob
  12. s4 [Odrzucone][Helper] <Kapusta>

Witam: Nick na forum: KapustaakaRonin Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Ronin Imię: Krzysiek Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: mocne 7/10 zawsze mozna miec regulamin na tel albo wydrukowany pod reką Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w tygodniu do 6godzin w weekend do 17 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak lecz w grze RUST Legacy Coś o sobie: Byly admin na serwerze RUST legacy wielki fan gier typu rts i survivali Dlaczego ty: Doswiadczenie w prowadzeniu serwera,ratowałem serwer przed upadkiem kilka razy.Jestem sumienny i pracowity.Twardo trzymam sie regul.Honor i regulamin a bedzie dobrze
  13. [Rozwiązane]#Infinity WIPE s5

Wydłuzenie czasu wipe na s5: -ma to sens jesli było by to 2-3mies w 2tyg.nie idzie sie dobrze pobawic -pozostalosci baz jakis plugin czy cos (akurat na tym sie nieznam) -graczy mozna przyciagnac reklamą ogarnietą administracją eventami a) zadowolony gracz zostaje na dłuzej b)wszelakiej masci eventy mogly by spowodować iz gracz bedzie ciekawy,chetny do grania #o ile nagrody bedą odpowiednio ustawione wzgledem eventu(wyzwania) Powiem tyle ogarnieta administracja to juz połowa sukcesu+pomniejsze czyszczenia+eventy a gracze będą i będą chcieli grać Pozdrawiam:KapustaakaRonin
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK